Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Magazín

Dětský den s tou nejrozzářenější dětskou párty? Máme pro vás tipy našich dekoratérů!

18.05.2023 13:25

Blíží se Mezinárodní den dětí (1. června), ale také vysvědčení, oslavy narozenin a dalších dětských oslav a párty. Máme pro vás několik tipů, se kterými zazáříte, a to jak před dětmi, tak jejich rodiči. Stačí málo a z dětské oslavy se stane rozzářená párty, jakou znáte z filmů. S LED světelnými řetězy, svíčkami nebo LED girlandami DECOLED, to zvládnete lusknutím prstu.

Jak proměnit terasu nebo pergolu světly v kouzelné místo? Inspirujte se.

15.05.2023 16:54

Přemýšlíte o vylepšení své terasy nebo pergoly, či posezení na zahradě tak, aby čas strávený venku byl pro vás zážitkem? Stačí relativně málo a z běžného místa vykouzlíte dech beroucí oázu klidu a krásy. Naše LED světelné technologie DECOLED jsou vysoce kvalitní, cenově dostupné a díky moderním technologiím maximálně úsporné. Nechte se inspirovat našimi dekoratéry, kteří pro vás připravili celou řadu nápadů a vychytávek pro vaši terasu, balkón, pergolu či zahradní posezení. 

Rozzářená romantika v zahradě. Inspirace na světýlkový piknik!

06.05.2023 14:51

Jaro je v plném proudu a léto už je za dveřmi. To znamená, že můžeme ven, do zahrady a užívat si teplých dní a nocí. Máme pro vás tip jak si doma vytvořit ten nejromantičtější piknik a užívat si úplně nový pohled na hvězdy s tím, koho máte nejraději.

5 tipů, jak si doma vytvořit úžasné Velikonoční dekorace

14.03.2023 13:43

Velikonoce jsou již stovky let významnou oslavou příchodu jara a znovuzrození. Máme pro vás pět zajímavých tipů, jak si doma vykouzlit velikonoční atmosféru a užít si oslavy Velikonoc a nastávajícího jara.

Vyzdobte si svátek zamilovaných nádhernými valentýnskými dekoracemi

20.01.2023 11:44

Červené tváře, tlukoucí srdíčko, motýlci v břiše. Nepopsatelný pocit plný štěstí, radosti, energie a hřejivosti. Tomu se říká láska. Ta přináší do našich životů nezapomenutelné okamžiky. Oslavu si zaslouží každý den, nicméně na svátek zamilovaných, 14. února, obzvlášť.

Vánoční dekorace, se kterými vykouzlíte nádherné štědrovečerní i novoroční hostiny

09.12.2022 10:01

Okna a domy ozdobené zářivými světelnými řetězy, které těší vánočním příběhem vás i kolemjdoucí. Interiéry plné vánočních dekorací, figurek a andílků. Vánoční světlo vycházející z lucerniček na parapetech, svíček nebo drobných světelných řetězů. U některých z vás už i nádherně vyzdobený stromeček. Pak už jen stačí vyzdobit vaše jídelní stoly a váš vánoční příběh naplno zazáří.

Jak v roce 2022 originálně vyzdobit vánoční stromeček? S trendy barvami a dekoracemi!

29.11.2022 22:49

Nechte letos svůj stromeček zazářit. Pomohou vám s tím světelné řetězy, barevná světýlka, barevné ozdoby, originální dekorace a trendy barvy pro letošní vánoční sezónu. Takový stromeček bude s hrdostí a elegancí zdobit vaše domovy a zároveň vyprávět jedinečný vánoční příběh, který bude plný radosti a nezapomenutelných zážitků. Není nač čekat, pojďme otevřít první kapitolu jedinečného vánočního příběhu.

Užijte si kouzelnou světelnou expozici s jedinečnou atmosférou

11.11.2022 09:11

Vkročte do vyzdobeného světelného parku ve Žlutých lázních v Praze, který je vyzdobený více než 400 000 LED světýlky, světelnými sochami a rozzářenými dekoracemi s atributy nádherných Vánoc i stověžaté Prahy.

Venkovní vánoční výzdoba domu vyprávějící zářivý příběh

22.10.2022 21:57

Rozzařte letošní Vánoce krásnou exteriérovou výzdobou. Najděte pro své domovy jedinečná kouzelná světýlka, která budou s radostí svítit do okolí a vyprávět váš jedinečný vánoční příběh, který vykouzlí úsměv na tváři sousedům i všem kolemjdoucím.

Podzimní slevy - výprodej vánočního osvětlení

13.10.2022 17:40

Připravili jsme pro Vás podzim plný výhod. Jen nyní můžete nakupovat s dopravou zcela zdarma na jakoukoliv objednávku. Dále využijte slevový kód a můžete ušetřit 10 % z vaší objednávky.