Jaké vánoční osvětlení vybrat? Jedině LED!

Nevíte, jaké LED vánoční osvětlení zvolit?

V první řadě je třeba si uvědomit, zda hledáte vnitřní nebo venkovní vánoční osvětlení. Při výběru vhodného typu osvětlení je třeba dávat pozor, na trhu se vyskytují výrobky, které jsou údajně vhodné pro venkovní prostředí, ale mnohdy tomu tak není a špatným výběrem můžete ohrozit Vaše zdraví i domáctnost. U nás se takovýchto produktů nemusíte obávat. Jsme specializovaný prodejce vánoční a slavnostní světelné výzdoby s několikaletou historií a bohatými zkušenostmi a proto nabízíme prověřené a spolehlivé LED vánoční osvětlení s inovativními technologiemi.

Správný výběr je důležitý.

Dnešní trh je zaplaven velkým množstvím světelných řetězů, vánočního osvětlení a nejrozmanitějších světel různého typu a charakteru. Jak se tedy ve světě vánočních a slavnostních svítidel orientovat?

Jaké parametry LED vánočního osvětlení jsou důležité?

Prvořadým kritériem je bezpečnost. Tu sice mnozí obchodníci slibují, ale ne vždy zboží odpovídá daným parametrům. Často tak zákazníci zakoupí v marketech vánoční řetězy pouze pro vnitřní použití s ujištěním, že jej mohou klidně instalovat i na venkovní stromek. V nejhorším případě může vánoční osvětlení způsobit požár. Nezapomeňte, že se jedná o zařízení pod elektrickým proudem. Pro venkovní použití musí světelný systém splňovat stupeň ochrany IP44 a vyšší. Naše výrobky mají IP44 a nově i IP67.

Bezpečnost především

Skutečně bezpečné systémy nabízejí profesionální firmy zabývající se vánoční iluminací. Bezpečnost těchto světelných systémů často i laik rozpozná podle gumového kabelu, který garantuje dvojité krytí, a tím se teprve stává bezpečným.  Samozřejmě světelné řetězy určené do exteriérů mohou být instalovány i v interiérech.


 
 

Spolehlivost systému

Dalším faktorem je spolehlivost systému. Opět proti běžné nabídce v marketech jsou naše systémy kompatibilní, propojitelné a vzhledem k novým LED technologiím také vysoce odolné a spolehlivé. Pyšníme se inovativním tvarem LED, který maximalizuje rozptyl světla do prostoru. Zároveň jsou naše LED zalepené epoxidovým lepidlem ve vysoce odolné polykarbonátové čepičce. Vánoční osvětlení decoLED je rovněž nabízeno v konstantních barvách, takže můžete přikupovat každý rok a máte jistotu, že se osvětlení nebude barevně lišit.

 

 

Když chcete maximální kvalitu a variabilitu, chtějte EASY FIX!

 

Naše společnost nabízí profesionální systém EASY FIX, který je využíván zvláště při profesionální výzdobě měst a obcí, často se pro něj rozhodnou soukromí spotřebitelé právě pro jeho garantované vlastnosti. V tomto systému nabízíme světelné řetězy, světelné dekory a motivy, krápníky a světelné záclony.

Hlavní výhody systému:

 • vysoká svítivost
 • bezpečnost
 • spolehlivost
 • barevná stálost
 • variabilita - možnost osvětlit dům, obec, město i obchodní centrum

 

Pro drobnější osvětlení doporučujeme HOBBY LINE.

Vedle profesionální řady světelných systémů nabízí naše značka decoLED stejně kvalitní systém HOBBY LINE s drobnějšími diodami a tenčím kabelem. Tento systém je určen pro menší světelné projekty a jeho výhodou jsou nižší pořizovací náklady.

 • vysoká svítivost
 • bezpečnost
 • spolehlivost
 • barevná stálost
 • variabilita
 • úspora elektrické energie
 • spíše pro menší světelné projekty
 • nízké napětí - maximální bezpečnost

 

 

LED Vánoční osvětlení s nulovými náklady na provoz? To je SOLÁRNÍ zdroj energie.

 V této řadě nabízíme unikátní osvětlení využívající solární technologie. Díky němu můžete osvětlit stromy či keře na zahradě, ale i těžko dostupná místa bez přípojných kabelů a to bez nákladů na elektrickou energii. Snažíme se každý rok solární led vánoční osvětlení inovovat tak, aby bylo co nejvíce použitelné v našich klimatických podmínkách.

Bateriové LED vánoční osvětlení - nyní s časovačem pro dlouhou výdrž.

Z dekorativní řady bateriového osvětlení si může vybrat opravdu každý. Širokou škálu světelných prvků na baterie lze využít při slavnostní výzdobě hotelů či penzionů, ale stejně tak při běžné celoroční i sezónní dekoraci, například k přízdobě váz, květinových aranžmá, truhlíků, adventních věnců a jiných dekorací dle Vaší fantazie. Naše LED bateriové osvětlení je vysoce svítivé, úsporné, odolné a spolehlivé.