Solární osvětlení

Solární osvětlení

Světelné řetězy poháněné sluncem = žádné náklady za energii!

Proč solární osvětlení?

Chtěli byste si na zahradě osvítit stromeček a nebaví Vás natahovat prodlužovací kabely? Nabízíme Vám jednoduché řešení v podobě solárního osvětlení! Na našich stránkách je najdete pod kódem SL10, SL05 (ledově bílá) a SL10W, SL05W (teple bílá).

Jednoduchý popis: máme slunce, solární panel a světýlka. Slunce vydává energii ve formě světla, solární panel tuto energii s radostí přijímá a světýlka svítí.

Jak to funguje?

Solární panel (plochý povrch, který se skládá z křemíkových čipů, neboli fotovoltaických článků) přijímá sluneční energii, kterou akumuluje do baterie. Baterie vydrží až 8 hodin na jedno nabití.

solární vánoční osvětleníZapínají se někde?

Vaše řetězy se Vám budou automaticky zapínat po setmění a příchodem dne světýlka zhasnout a panýlek opět začne nabíjet baterii. Vše funguje díky světelnému senzoru. 

Takže solární osvětlení potřebuje neustále sluneční světlo?

Ano a ne. Netvrdíme, že se budete muset stěhovat na Kanárské ostrovy, jestliže budete chtít na zahradě solární světelné řetězy. Před 15 lety bychom Vám řekli, že byste opravdu potřebovali tolik slunečního světla, jako je na Sahaře, ale věda a technika postupují v inovacích mílovými kroky. Kdysi solární panely přijímaly pouhých 16% potenciální energie, v současné době přijímají přes 25%, a to i když je slunce schované celý den za mraky. 

Naše solární systémy se Vám vždy nabijí a nezáleží, jestli je pod mrakem či nikoli, denní světlo postačí. 

TIP a UPOZORNĚNÍ

Pokud toto osvětlení nevydrží tak, jak je uvedeno, zkontrolujte, že senzor není zaprášený, nebo jinak špinavý. Doporučujeme umístit směrem k jižní orientaci!

Pokud potřebujete větší intenzitu svícení, podívejte se po podobných produktech, které jsou ale na baterie (vánoční osvětlení na baterie). Jsou pro venkovní použití. Navíc mají časovač, který šetří energii!

  • nulové náklady na elektřinu
  • snadná instalace
  • možnost instalace na těžko dostupná místa
  • délka 10m stačí i na osvětlení venkovního stromku