Venkovní vánoční výzdoba domu vyprávějící zářivý příběh

Rozzařte letošní Vánoce krásnou venkovní výzdobou. Najděte pro své domovy jedinečná kouzelná světýlka, která budou s radostí svítit do okolí a vyprávět váš jedinečný vánoční příběh, který vykouzlí úsměv na tváři sousedům i všem kolemjdoucím.

Než se vánoční vyprávění rozzáří

Než se vánoční příběh rozsvítí, je třeba řádných příprav. Proměňte tyto chvilky v kouzelný čas, který si užijete v rodinném kruhu. A co k tomu? Papír, tužku, dobrou náladu a něco k zakousnutí. A pokud se k tomu budou linout tóny vánočních koled, pak se bude tvořit jedna radost.

Udělejte si plánek domu, kde si vyznačíte, co všechno chcete ozdobit. Rozmyslete téma letošního vánočního osvětlení, jeho barevnost i délku. Poté si vše naměřte a rozpočítejte. A pak už se můžete společně se svými milovanými ponořit do světa světýlek a vybrat ty, které vás potěší svým vyprávěním.
Světelná výzdoba se představuje...

Pravá světýlka si k vám najdou cestu tak jako tak. Zvláště, pokud víte, na co se při jejich výběru zaměřit. A co by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti?

  • Hodnota krytí (IP) - Označení IP vyjadřuje stupeň odolnosti vůči vnějším vlivům. Čím vyšší číslo, tím větší stupeň ochrany. Venkovní světýlka musí být odolná vůči větru, dešti, sněhu i prachu. Proto vždy pro venkovní osvětlení rodinného domu vybírejte světelné zařízení s hodnotou IP44 a vyšší.
  • Délka řetězů a možnost propojení - Před samotným výběrem pečlivě promyslete, co všechno chcete vyzdobit a kolik metrů výzdoby budete potřebovat. Zjistěte si také, zda je možné světelný systém kombinovat a různě napojovat. Ať váš vánoční příběh neskončí dřív, než byste si přáli.
  • Typ osvětlení - Moderní LED osvětlení se vyprávění ujme se stylem. Navíc zcela jistě oceníte jeho vytříbené vlastnosti. Jeho obrovským benefitem je nižší spotřeba energie, dlouhá životnost a menší poruchovost.


 

 

 

A jakou barvou své domy letos rozzáříte?

 

Na odstínu záře rozhodně záleží. Někdo nedá dopustit na bílé světlo, někdo si zase neumí představit Vánoce bez barevného blikajícího osvětlení. Barva světýlek by vždy měla ladit k vašemu domu a celkové výzdobě. Máte-li jasno v tom, že chcete bílé osvětlení, pak je třeba ještě promyslet, zda dáte přednost bílému studenému světlu, anebo naopak hřejivému teplému.

Toužíte-li po veselých Vánocích, pak vybírejte z barevných řetězů. Ty mohou rozzářit váš dům v různých barevných odstínech od červených přes modré až po zelené. A pokud se nemůžete rozhodnout pro jednu barvu, pak jsou jasnou volbou vícebarevné řetězy, které hrají a září všemi barvami.Světelné závěsy

Světelné závěsy vypadají nádherně! Vyberte si ty se speciálním tvarem LED diod, které se postarají o okouzlující rozptyl světla, budou zářit do okolí a ještě budou vynikat dlouhou životností.

 

 


Světelné krápníky

Různě dlouhé světelné řetězy s rozmanitými efekty přináší dechberoucí podívanou. Nejraději zdobí linie střech či oken. Stejně jako řetězy se snadno instalují, propojují a jejich LED diody se postarají o dokonalý lom světla a jeho rozptyl.

LED světelné hadice

LED světelné hadice vynikají vysokým rozptylem světla. Stylově vyzdobí kontury domu, ale i pergol nebo zahrad. S nimi se vám bude skvěle pracovat, jsou ohebné, lehké a díky bohatému příslušenství je jejich instalace snadná a rychlá.

Světelné hvězdy

Světelné hvězdy osazené LED diodami dosahují maximální svítivosti a dodají vašim domům, ale i balkonům nebo stromům jedinečné kouzlo. Stejně jako další venkovní světelné dekorace pro dům potěší snadnou instalací, dlouhou životností i snadnou propojitelností.


 Inspirujte se domy, kde už světýlka vypráví jedinečný příběh

Užijte si letos originální vánoční příběh. Pokud si stále nejste jistí, jaká světýlka dokonale prozáří vaše domovy nebo jak je co nejlépe nakombinovat, rádi vám pomůžeme. Společně najdeme tu pravou venkovní světelnou výzdobu pro váš dům, která bude vyprávět ten nejkrásnější vánoční příběh. Ten váš!

Vstupte s námi do kouzelného vánočního příběhu, který je plný zářivých světýlek. Společně najdeme ta, která čekají přimo na vás.