Kvalitní vánoční osvětlení domu

Jedním z designově nejvýraznějších prvků nejen rodinných domů je bezesporu vánoční osvětlení,  které celý dům nádherně prozáří. Vánoční osvětlení může rozjasnit váš domov nejen uvnitř, ale i z venku. Mezi nejoblíbenější prvky vánočního osvětlení, kterým lze ozdobit rodinný dům a jeho okolí, patří světelné řetězy, krápníky a záclony.

Světelné řetězy

Světelné řetězy lze použít k ozdobení vnitřních prostor domu, můžete je umístit do oken či na zábradlí domu. Světelné řetězy je možné použít také pro ozdobení kontur střech či samotných budov, výkladních skříní obchodů apod. Zároveň je to prvek, který se používá k vánočnímu osvětlení stromků, lze s nimi perfektně rozsvítit vánoční stromek doma v obýváku stejně jako ten venkovní na zahradě. Záleží jen na Vás a Vaší fantazii.

Světelné rampouchy - krápníky

Vánoční světelné krápníky dokáží dokonale rozsvítit vchody, terasy, balkóny, zářivým světlem olemují střechy nebo i zábradlí. Dlouhodobě oblíbené jsou i problikávající vánoční krápníky, které svými dynamickými změnami osvětlení přitáhnou pozornost. Kouzelná záplava jemného světla vám umožní se zasnít a vychutnat si tak pravou atmosféru Vánoc. 

Světelné záclony 

Světelné záclony se hodí pro prostorné domy nebo komerční objekty, snadno se s nimi osvětlí velké souvislé plochy. Vyznačují se perfektní svítivostí a díky většímu množství LED je výsledný efekt opravdu jedinečný. I proto patří vánoční světelné záclony mezi nejoblíbenější vánoční osvětlení při realizaci větších projektů.