Proč bateriové osvětlení na stromeček

Proč bateriové osvětlení na stromeček

Seznamte se s kouzlem bateriového osvětlení...

Bateriové osvětlení na stromeček

"Pokud chci, aby to bylo krásný, tak tam musím vlézt...", určitě to všichni známe - rozsvícení vánočního stromečku. Někdy to bývá až frustrující, každý večer a ráno lézt pod strom, kde se musíte vyhnout spadanému jehličí, které Vás stejně jednou bodne, a dávat pozor, aby Vám větývka nevypíchla oko, a to vše děláte jen pro krásu Vašeho domova a pohodu Vánoc. A protože se chcete vyhnout prodlužovacím kabelům, stavíte stromky tam, kde se řetězy zapojí ihned do zásuvky, i když by se Vám stromeček líbil na druhé straně pokoje, ale bohužel tam není ta proklatá zásuvka.   

Máme pro Vás řešení! Vánoční osvětlení na baterie!

Naší letošní novinkou jsou bateriové vánoční řetězy, díky nimž zmizí starosti se zapojováním do zásuvky. 

Velmi vhodnými bateriovými řetězy na stromečky jsou BL10 (ledově bílá) a BL10W (teple bílá). Jejich instalace je velmi jednoduchá. Na kabelu v barvě zelené a o délce 10,2 m je umístěno 100 LED, které jsou zárukou silného světla a díky našemu jedinečnému tvaru LED diody maximalizuje rozptyl světla do prostoru, a tím dosahuje nejvyšší možné svítivosti. Řetěz je napájen 4 tužkovými bateriemi, které vydrží až 600 hodin

Velikou předností těchto řetězů je to, že jsou vybaveny časovačem, díky němuž Vám odpadnou starosti s rozsvicením vánočního stromečku. Stačí, když řetěz rozsvítíte na Štědrý den a vypnete na Tři krále. Časovač se o všechno postará - řetěz bude svítit 6 hodin a po uplynutí tohoto času se automaticky na 18 hodin vypne a pak opět zapne.

Tento řetěz můžete nainstalovat i v exteriéru, protože splňuje bezpečností normy IP44.

Dalšími velmi elegantními a dekorativními světelnými řetězy na stromeček a nejen na něj, jsou řetězy s krystalky BL02 (ledově bílá) a BL02W (teple bílá) a světelné řetězy s hvězdičkami BL01 (ledově bílá) a BL01W (teple bílá). Tyto světelné řetězy mají výdrž neuvěřitelných 300 hodin. Jsou vhodné na zkrášlení všech možných vánočních dekorací a nejen jich. Barva kabelu je transparentní a celkový počet LED je 10.

Výhody bateriového osvětlení:

  • nízké nároky na údržbu 
  • snadná instalace
  • technologie LED
  • žádné další lezení pod strom
  • žádný konektor ani zásuvka