Proč bateriové osvětlení na stromeček

"Pokud chci, aby to svítilo, tak tam prostě musím vlézt...", určitě to všichni dobře známe - rozsvícení vánočního stromečku. A někdy to není úplně jednoduché. Každý večer lézt opatrně pod vánoční stromek, kde se musíme vyhnout spadanému jehličí, dávat pozor, abychom nezlomili některou z větviček nebo aby nám nevypíchla oko, a hlavně abychom nerozbili některou z vánočních ozdob!

Protože se chceme  vyhnout prodlužovacím kabelům, stavíme stromky tam, kde se řetězy zapojí ihned do zásuvky, i když by se nám stromeček líbil na druhé straně pokoje.

Máme pro Vás řešení! Vánoční osvětlení na baterie!

Chytrým řešením vánočního osvětlení jsou bateriové vánoční řetězy, díky nimž zmizí starosti se zapojováním do zásuvky. 

Velmi vhodnými bateriovými řetězy na osvětlení vánočního stromečku jsou řetězy s označením BL10 (ledově bílá) a BL10W (teple bílá). Jejich instalace je velmi jednoduchá. Na zeleném tenkém kabelu o délce 10,2 m je umístěno 100 LED, které jsou zárukou silného světla. Díky našemu jedinečnému tvaru LED má dioda maximální rozptyl světla do prostoru, a tím dosahuje nejvyšší možné svítivosti. Řetěz je napájen 4 tužkovými bateriemi, které vydrží až 600 hodin. Baterie se vkládají do plastového válečku s háčkem, díky kterému ho lze zavěsit například mezi větve a bateriové pouzdro tak není vůbec vidět.

Velikou předností těchto řetězů je to, že jsou vybaveny časovačem, díky němuž Vám odpadnou starosti s rozsvěcením vánočního stromečku. Stačí, když řetěz zapnete na Štědrý den a vypnete na Tři krále. Časovač se o všechno postará - po zapnutí řetěz svítí 6 hodin, poté se automaticky na 18 hodin vypne a následující den opět automaticky zapne ve stejnou hodinu.

Tyto řetězy můžete použít i v exteriéru, protože splňuje bezpečností normy IP44.

Pokud byste rádi stejným způsobem ozdobili například keř na zahradě, truhlík za oknem nebo interiérovou dekoraci, v naší nabídce naleznete mnoho dalších variant bateriových světelných řetězů, ať už se zeleným nebo transparentním kabelem, s přízdobami nebo bez. Stačí si jen vybrat.

Výhody bateriového osvětlení:

  • nízké nároky na údržbu 
  • snadná instalace
  • technologie LED
  • žádné další lezení pod strom
  • žádný konektor ani zásuvka