Kontakty

Vánoční dvůr kontakt - ukázkaBON JOUR ILLUMINATION s.r.o. - výrobce značky decoLED

 

KORESPONDENČNÍ ADRESA, PROVOZOVNA, SHOWROOM, ZASÍLÁNÍ REKLAMACÍ

BON JOUR ILLUMINATION s.r.o.
Kladenská 37
252 61 Dobrovíz

info@decoled.cz
+ 420 251 564 600
 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE - tato adresa neslouží pro zasílání reklamací

BON JOUR ILLUMINATION s.r.o.
Fráni Šrámka 18
150 00 Praha 5

IČ: 25683853
DIČ: CZ25683853

NÁŠ TÝM

Mgr. Eva Poláčková
Jednatelka
E-mail: polackova@decoled.cz
Tel.: + 420 731 791 948

Vítězslav PoláčekVítězslav Poláček
jednatel
E-mail: polacek@decoled.cz
Tel.: + 420 603 244 391

Vítězslav PoláčekIng. Vítězslav Poláček ml.
jednatel
E-mail: v.polacek@decoled.cz
Tel.: +420 731 791 949

Petra SmetanováPetra Smetanová
Zákaznický servis
E-mail: smetanova@decoled.cz
Tel.: +420 721 221 122

Karel GrigarKarel Grigar
Vedoucí technik
E-mail: grigar@decoled.cz
 

Miroslav BollardtMiroslav Bollardt
Obchodní ředitel
E-mail: bollardt@decoled.cz
Tel.: + 420 728 428 428

Ing. Tomáš Dobrík
Designer
E-mail: dobrik@decoled.cz

Jan MacháčekHonza Macháček
Designer
E-mail: machacek@decoled.cz

Dana Krupičková
Logistika
E-mail: krupickova@decoled.cz
 

Petr Filip
Sklad Nové Strašecí
E-mail: petr@decoled.cz

Petr Holoubek
Vedoucí výroby
E-mail: holoubek@decoled.cz

Eva Manychová
Účetní
E-mail: doklady@decoled.cz

Mgr. Lucia Lehocká
Zákaznícka podpora Slovensko
E-mail: lehocka@decoled.sk
Tel.: +421 948 901212

Mgr. Andrea Cmarová
Vedúci predajne Prešov
E-mail: cmarova@decoled.sk
Tel.: +421 948 398 579

Ing. Milan Kajas
Obchodný zástupca pre západné Slovensko
E-mail: kajas@decoled.sk
Tel.: +421 0948 490418

Marek Hirko
Obchodný zástupca pre východné Slovensko
E-mail: hirko@decoled.sk 
Tel.: +421 0948 901210

Zastoupení

Německo:

decoLED DE GmbH
Kaiserstraße 11,
51643 Gummersbach

Telefon: (+49) 02261 / 9788370
E-Mail: info@deco-led.de
URL: www.deco-led.de

 

Slovensko:

decoLED SK s.r.o.
Karpatské námestie 10A
831 06 Bratislava - mestská čásť Rača

info@decoled.sk 
+421 (0) 948 901212

 

Rumunsko: - Exclusive partner company

7DAYS ENERGY SE

Koněvova 2660/141
130 00, Praha 3
info@7daysenergy.eu

 

Maďarsko:

decoLED HU Kft.
Kelemen László utca 1
2900 Komárom

Tel.: +36 30 487 7197
E-mail: info@decoled.hu