Vánoční dekorace pro štědrovečerní tabule

 

I okna chtějí zářit

Okna a domy ozdobené zářivými světelnými řetězy, které těší vánočním příběhem vás i kolemjdoucí. Interiéry plné vánočních dekorací, figurek a andílků.

Vánoční světlo vycházející z lucerniček na parapetech, svíček nebo drobných světelných řetězů. U některých z vás už i nádherně vyzdobený stromeček.

Nádhera! Tak teď už jen stačí vyzdobit jídelní stoly, aby váš vánoční příběh naplno zazářil.

 

 

Dekorace pro krásný vánoční stůl

 

I společné chvíle u prostřeného stolu chtějí být součástí vánoční příběhu. Ozdobte své stoly ještě před příchodem Štědrého dne vánočními dekoracemi na stůl. Nádherně se na něm bude vyjímat adventní věnec, vánoční svícny , svíčky a drobné světelné řetězy, které vám pokaždé připomenou krásu tohoto kouzelného období.

 

Než nastane Štědrý večer…

 

 

Stůl vyzdobený? Skvěle, pak je ideální čas si udělat hezký večer s nejbližšími a společně naplánovat, jak stůl dozdobíte na Štědrý den. Ideální je, pokud ho obléknete do stejného vánočního kabátku jako stromeček a zbytek interiéru. Vše naplánujte do nejmenších detailů, od vánočního ubrusu až po sadu příborů.

Barvy pro trendy vánoční příběh

 

Je jenom na vás, do jakých barev vánoční stůl vyladíte. Letošním Vánocům vládnou barvy v odstínech růžové, šedé, bílé, ale i modré. A zelené. A to od té nejsvětlejší až po tu nejtmavší. Skvělou volbou je i oblíbená vánoční kombinace červené a zelené či třpytivé odstíny stříbrné a zlaté. Ideální je držet se dvou až tří barev. Vyberte takové, které jsou letos vašim srdcím nejbližší.

 
 
 
 

Štědrý večer přichází...

Vánoce jsou tady! Inspirujte se a vytvořte si nádherně vyzdobené štědrovečerní tabule. Stačí poslechnout svátečně naladěné srdce a začíst se do jednoduchého vánočního návodu. A s jakými dekoracemi a doplňky pro vánoční stůl můžete začít vyprávět nezapomenutelné příběhy?

 • První slovo má ubrus. Ten může být bílý, světlý, ale i výrazně červený. Chcete-li nechat vyniknout originální design dřevěného stolu, pak zdobte pouze vánočním běhounem. Ten můžete doladit svátečním prostíráním a textilními ubrousky. Vánoce jsou ideální příležitost je složit do originálních obrazců či ozdobit designovým kroužkem.
 • Ve středu stolu to bude slušet věncům. Nemáte-li však místa nazbyt, pak můžete adventní věnec zavěsit nad stůl či vybrat drobnější dekoraci či vánoční kytici z živých květin, která vypadá fantasticky a originálně.
 • Pokud máte opravdu malé stoly, pak stačí jenom pár ozdob, natrhané větvičky, šišky či jiné drobné dekorace, které doplníte jemným světleným řetězem.
 • Pak je na čase vytáhnout slavností servis, vyleštit do dokonalosti příbory a nachystat vhodné skleničky na různé druhy nápojů.
 • Poté prosviťte stoly kouzelným hřejivým světýlkem ze svíček. Chcete-li maximálně eliminovat nebezpečí, ozdobte stoly LED svíčkami. Díky pravému vosku a plápolajícímu plamínku jsou téměř nerozeznatelné od těch pravých. Ať už vyberete čajové svíčky, menší, elegantní dlouhé, či svíčky ve skle, vždy získáte světlo přinášející klid, harmonii a pohodu.

Pak už jen stačí si s radostí vychutnat štědrovečerní menu a naplno si užít výjimečnost přítomného okamžiku. A blízkost nejbližší rodiny a přátel. Protože právě tyto chvíle plné lásky, štěstí, radosti a smíchu udělají váš vánoční příběh nezapomenutelný. A nezapomeňte, že tyto dekorace jsou i perfektní volbou pro další příběhy. Rády vám vyzdobí i slavnostní novoroční oběd.  

 • Clanek-6-1.jpg
  Clanek-6-1.jpg
 • Clanek-6-2.jpg
  Clanek-6-2.jpg
 • Clanek-6-3.jpg
  Clanek-6-3.jpg
 • Clanek-6-4.jpg
  Clanek-6-4.jpg
 • Clanek-6-5.jpg
  Clanek-6-5.jpg
 • Clanek-6-6.jpg
  Clanek-6-6.jpg
 • Clanek-6-7.jpg
  Clanek-6-7.jpg