Party osvětlení pro nezapomenutelné chvíle

Světelné řetězy s LED diodami

Pomocí našich světelných řetězů dokážete báječně nadekorovat a osvětlit nejrůznejší místa. Hodí se pro všechny příležitosti, například svatby, konference, společenská setkání, narozeninové oslavy a mnohé další. Díky bohatému příslušenství, které k montáži nabízíme, nebudete mít žádný problém s instalací a zvládnete i složitější propojení. Osvětlení můžete mít v jakékoli barvě. 

LED světelnou výzdobu můžete zakoupit nebo si pronajmout.

 

Světelné řetězy s LED žárovkami

Světelné baňky připomínající tradiční klasické žárovky se skvělé hodí pro ozvláštnění vaší zahrady, pergoly, ale i jakékoliv jiné společenské akce. Tyto produkty naleznete v kategorii žárovkových girland. Na výběr máme žárovkové girlandy s paticí E27 nebo párty osvětlení s integrovanými žárovkami.

Párty světla - kupte nebo si pronajměte

 

LED svíčky 

Zapomeňte na klasické svíčky, kupte si moderní a praktické LED voskové svíčky. Jsou vyrobeny z pravého vosku a k nerozeznání od těch pravých. Nemusíte mít ale starosti o vaši bezpečnost, nehrozí nebezpečí popálení ani požáru. Svíčky jsou k dispozici v různých barvách, velikostech a tvarech.

Svatební svíčky - pravé voskové, ale bezpečné díky LED

 

Prodej nebo pronájem?

Váháte, zda se Vám vyplatí investovat do koupě vánočního osvětlení? Nemusíte. U nás si světelné dekorace můžete jednoduše pronajmout na sezónu nebo jednorázovou akci. Půjčíme Vám světla jak pro malé, tak velké projekty, soukromníkům stejně jako obcím či městům. S žádostí o pronájem osvětlení nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám připravíme individuální kalkulaci dle Vašich potřeb a věříme, že budete spokojeni. Miminální cena půjčovného je 2000 Kč bez DPH. 

Pronájem osvětlení - drobná dekorace i světelné dekory