Vyzdobte si svátek zamilovaných nádhernými valentýnskými dekoracemi

 

 Nepopsatelný pocit plný štěstí

 

Červené tváře, tlukoucí srdíčko, motýlci v břiše. Nepopsatelný pocit plný štěstí, radosti, energie a hřejivosti. Tomu se říká láska. Ta přináší nezapomenutelné okamžiky. Oslavu si zaslouží každý den, nicméně na svátek zamilovaných, 14. února, obzvlášť.

Dodejte domovům pořádnou dávku romantiky s valentýnskými dekoracemi a světelnými řetězy, ještě než svátek zamilovaných zaklepe na dveře a vstoupí naplno do vašich srdcí.

Než vypuknou oslavy lásky

Užijte si se svými milovanými každičký okamžik. Nezáleží na tom, zda to bude v rodinném kruhu, ve společnosti přátel, s drahou polovičkou nebo zda si dopřejete čas jenom sami pro sebe. Oslavte lásku ve všech jejích podobách, rozhodně si to zaslouží! Zdobení se světelnými dekoracemi a řetězy si skutečně užijete. A čím vším můžete domovy a valentýnský večer povznést do romantických výšin?

Lásko, vstup dále...

 

Co třeba věnec na vstupní dveře? Není nic hezčího, než si každý den připomenout kouzlo lásky. A věřte, že návštěvy budou z takového uvítání opravdu nadšené. Věncem však můžete dozdobit třeba i jídelní stůl. Stačí pár valentýnských dekorací a světýlka. A romantický věnec je na světě!

Poličkám, parapetům, stolům, komodám a dalšímu nábytku budou slušet rozmanité valentýnské dekorace. Originální postavičky, ale i hezky rozprostřené dekorativní řetězy s drobnými světýlky. Ty s pomocí stužek a provázku vykouzlí ze sklenic a váz krásnou dekoraci, která nádherně prosvítí nejeden večer plný lásky.

Rozsviťte plamínek lásky

 

Svíčky jsou nezpochybnitelným odkazem pravé romantiky. Hřejivý plápolající plamínek vykouzlí výjimečnou atmosféru při slavnostní večeři, koupeli, čtení zamilovaného příběhu, relaxaci, ale i během sledování oblíbeného filmu. Ať je váš valentýnský plán jakýkoliv, prozařte ho svitem svíček.

Skvělou volbou jsou LED svíčky menších i větších velikostí a barev i drobné LED čajové svíčky. Svíčky z pravého vosku jsou na dotek i pohled nerozeznatelné od těch pravých. Pohyblivé plamínky perfektně imitují plápolající oheň. Dokonalý efekt bez rizika požáru a nepříjemné nehody je tak zaručený.

Světýlka vyprávějící láskyplné příběhy

 

 

Na valentýnský večer se o své zářivé slovo hlásí i dekorativní světelné řetězy. Těmi můžete vyzdobit jak okna, stěny, tak nábytek. Světelné záclony či delší řetězy krásně vyzdobí okna nebo stěny. Ty kratší se naopak postarají o efektní prozáření různých interiérových detailů.

Nádherně vypadají třeba řetězy se srdíčky. Tomu se říká láska na první pohled. Světlené řetězy s drobnějšími světýlky krásně odekorují stoly. A především slavnostní tabuli. V jejich společnosti si božské jídlo dokonale užijete. Celá událost bude zážitkem, na kterou nezapomenete. Už spřádáte plány, jak stůl vyzdobíte a co chutného uvaříte? A co všechno podniknete?

Fantazii se meze nekladou.

Je jenom na vás, jak svoji vzájemnou lásku oslavíte. Hlavně si to užijte naplno. A kdykoliv. Láska je obrovským darem, nádherným příběhem, který je třeba vyživovat a prosvěcovat neustále. Tak s radostí a láskou do toho!

 • Clanek-5-2.jpg
  Clanek-5-2.jpg
 • Clanek-5-1.jpg
  Clanek-5-1.jpg
 • Clanek-5-3.jpg
  Clanek-5-3.jpg
 • Clanek-5-4.jpg
  Clanek-5-4.jpg