Venkovní vánoční osvětlení Decoled

Nevíte v čem se liší vánoční osvětlení venkovní a vnitřní? Mezi hlavní odlišnosti patří typ kabelu, obal chránící jednotlivé LED, dvojitá izolace, venkovní krytí a celková robustnost systému. Díky více než 15 letým zkušenostem Vám nabízíme skutečně venkovní vánoční osvětlení.

Jak a podle čeho vybírat?

 • podívejte se, jaké výrobky nabízíme, abyste si mohli udělat představu, které prvky venkovní světelné výzdoby byste rádi využili
 • zkuste odhadnout, kolik daného systému budete potřebovat, můžete vše přesně změřit, jestliže máte tu možnost. Pokud to pro Vás není možné, zavolejte nám na 251 564 600, poradíme Vám
 • pak už jen stačí vybrat barvu LED, variantu s FLASH efektem či bez něj, barvu kabelu a příslušnou délku 
 • instalace našeho osvětlení je velmi jednoduchá - díky konektorům si můžete nastavit a propojit několik řetězů a to jen na jeden zdrojový kabel 
 • všechny naše systémy splňují bezpečnostní normu IP44, nově máme i systémy s IP67

Pokud byste potřebovali s čímkoli poradit, kontaktujte nás. Rádi Vám se vším pomůžeme!

Nejprodávánější venkovní vánoční osvětlení

Abychom Vám ušetřili práci s výběrem, můžete se podívat na naše nejprodávanější systémy. 

LED světelné řetězy EASY FIX 

LED světelné krápníky pro osvětlení rodinných domů

Na co si dát pozor

 • venkovní krytí - alespoň IP44
 • dvojitá izolace výrobků (gumový O kroužek je součástí všech našich prvků + smršťovací bužírka  do extrémních podmínek je také součástí)
 • pro větší stromy a větší realizace doporučujeme EASY FIX (má vysoce spolehlivý gumový kabel)
 • v blízkosti zvířat doporučujeme používat venkovní chránič (dnes již ve všech novostavbách) 
 • naše LED jsou zalepeny epoxidovým lepidlem a jsou umístěny ve speciálním polykarbonátu
 • vysoký úhel svítivosti

V čem je naše vánoční osvětlení jiné než ostatní?

1. Světelná intenzita

Naše LED neztrácí na světelné intenzitě! U nás máte jistotu, že osvětlení bude zářit do dálky po dobu minimálně 10 000hodin svícení (při běžném vánočním provozu 12h denně se jedná o dobu cca 13LET!)  Ostatní konkurenční produkty přitom ztrácí světelnou intenzitu již po 500h svícení!

2. Barva LED 

Dále je to unikátní barva LED. Maximálně a pečlivě vybíráme LED tak, aby naši zákazníci dostali vždy stejnou barvu LED. Ostatní výrobci mohou mít osvětlení zbarvené spíše do modrých barev. Naše ledově bílá je opravdu nezaměnitelná. Teple bílá barva naopak má stejnou barvu jako klasické žárovky. Vytváří tak skvělou tradiční atmosféru.

3. Úhel svícení 

Více se dozvíte v samostatném článku - proč decoLED. 

Naše světelné systémy nikdy nepřestávají svítit! Ani v případě poruchy jedné či více diod není náš světelný systém ohrožen.

 

Díky speciální konstrukci jsou naše systém vysoce odolné. V případě, že přestane svítit jedna LED, nemusíte mít obavu, že přestane svítit celý řetěz. Ani když LED diodu mechanicky poškodíte, nemusíte se obávat, že by řětěz přestal svítit. Systémy EASY jsou  velmi odolné - jak se můžete přesvědčit zhlédnutím videa.