Vaše objednávky expedujeme bez omezení

Vaše objednávky pečlivě balíme a bezkontaktně předáváme přepravním společnostem GLS, Česká pošta nebo Zásilkovna, které je dále přepravují na vaši adresu, případně na odběrné místo.

Všechny přepravní společnosti v rámci eliminace kontaktu osob upřednostňují bezkontaktní platby. V praxi to znamená, že dobírku lze uhradit pouze bezkontaktně (např. kreditní kartou) a převzetí zboží není třeba potvrdit podpisem. Proto doporučujeme při objednávání zboží zvolit platbu předem nebo on-line platební kartou. Kontakt s kurýrem při převzetí zboží tak omezíte na minimum.

Pokud zvolíte doručení zboží do některého z výdejních míst Zásilkovny, ani v tomto případě se nemusíte obávat komplikací. Pokud by Váš balíček směřoval do některé z provozoven, která je z důvodu nařízení vlády uzavřena, zásilku po dohodě s vámi přesměrujeme na jiné výdejní místo. Nejlepší je vybrat k doručení zásilky takovou provozovnu, o které bezpečně víte, že je otevřena.

Děláme maximum pro to, aby se k vám objednávky dostaly včas a zcela bezpečně. Pokud se i přesto objeví komplikace, nebo prostě jen potřebujete poradit nebo pomoci s objednávkou, neváhejte se na nás obrátit ať již mailem nebo telefonicky. Jsme tu pro vás!