Vánoční stromky umělé

Populární umělé vánoční stromečky

Umělé vánoční stromky si získávají stále větší popularitu a to nejen díky své cenové dostupnosti, ale také dlouhé životnosti. Při správném zacházení a skladování zůstanou krásné i několik desítek let. Jejich skladování je jednodušší než v minulých letech. Stromečky lze rozdělit na několik částní nebo z nich sundat jednotlivé větve, takže není potřeba velké krabice ani velký prostor pro uskladnění.  

Ale přemýšleli jste, jaký umělý strom koupit? Na trhu je nyní velká škála umělých vánočních stromků, ale který vybrat?


Když se objevily první umělé vánoční stromky, bylo to něco neuvěřitelného, o co lidé dosti usilovali, i když tyto první stromky vizuálně neodpovídaly živým stromečkům. V dnešní době se díky moderním technologiím daří vytvořit a věrohodně napodobit živé stromky včetně jehličí.

Stromky z umělé hmoty byly a stále jsou vyráběny z PVC (polyvinylchlorid) a jejich jehličí je v provedení 2D - z dálky vypadají jako živé, ale při bližším prohlédnutí a na dotek poznáte, že jsou umělé. Tyto stromky jsou nejlevnější variantou umělých stromů.

Revoluční technologií, která dobývá svět, jsou stromky s 3D jehličím! Jejich výroba je složitější, ale celkový dojem je opravdu neuvěřitelný. Stromky jsou vyráběny z PE (polyetylen), díky kterému je stromeček nejen na pohled, ale i na dotek k nerozeznání od skutečného. Vašemu domovu přinesou více života. 

Stromečky z PE jsou dražší než z PVC, proto Vám přinášíme alternativu, která každého potěší. Na našem e-shopu naleznete stromky s kombinací 2D a 3D jehličím. 2D jehličí je umisťováno do středu a 3D jehličí na obvod stromu - vypadá to opravdově a díky této kombinaci dosáhnete maximální hustoty

Nadpis Text

Nadpis Text