Vánoční stromky umělé

Vánoční stromky umělé

2D či snad 3D jehličí? Nová technologie. Stromky jako živé! 

Umělé vánoční stromky si získávají stále větší popularitu a to nejen díky své cenové dostupnosti, ale také dlouhé životnosti - při správném zacházení i několik desítek let. Jejich skladování je jednodušší než v minulých letech. Stromečky jsou  vyrobeny tak, že z nich sundáte jednotlivé větve, takže není potřeba velké krabice.  

Ale přemýšleli jste, jaký umělý strom koupit? Na trhu se objevují neustále nové technologie ve výrobě stromků a jednu velmi povedenou Vám představíme. 

Když se objevily první umělé vánoční stromky, bylo to něco neuvěřitelného, o co lidé dosti usilovali, i když tyto první stromky vizuálně neodpovídaly živým stromečkům. V dnešní době plné vědy a techniky se daří vytvořit a věrohodně napodobit živé stromky včetně jehličí.

Stromky z umělé hmoty byly kdysi a jsou vyráběny z PVC (polyvinylchlorid) a jejich jehličí bylo a je v provedení 2D - z dálky vypadají jako živé, ale při bližším prohlédnutí a na dotek poznáte, že jsou umělé. Tyto stromky jsou nejlevnější variantou umělých stromů.

Revoluční technologií, která dobývá svět, jsou stromky s 3D jehličím! Jejich výroba je složitější, ale celkový dojem je neuvěřitelný. Stromky jsou vyráběny z PE (polyetylen), díky kterému je stromeček nejen na pohled, ale i na dotek k nerozeznání od skutečného. Vašemu domovu přinesou více života. 

Stromečky z PE jsou dražší než z PVC, proto Vám přinášíme alternativu, která každého potěší. Na našem e-shopu naleznete stromky s kombinací 2D a 3D jehličím. 2D jehličí je umisťováno do středu a 3D jehličí na obvod stromu - vypadá to opravdově a díky této kombinaci dosáhnete maximální hustoty