Vánoční osvětlení domu na klíč DECOLED

Vánoční osvětlení domu na klíč
Dokonalá sváteční výzdoba pro rodinné domy, penziony, hotely, restaurace a další prostory dle vašich představ.

Vánoční osvětlení v létě? Ne, nezbláznili jsme se. Teď je ideální čas na plánování vánočního osvětlení, ať už chcete rozzářit váš rodinný dům nebo podnik. Není to jen tak – je nutné stanovit si rozpočet, vytvořit vizualizaci, kterou si určitě několikrát pinkneme tam a zpátky, abychom vše vyladili do posledního detailu. Dále je nutné objednat (případně vyrobit) komponenty, domluvit termín instalace a kalendář se začíná plnit jak nám, tak určitě i vám.

Naše komplexní služby zahrnují vše od kreativního grafického návrhu a přesné kalkulace až po bezpečnou montáž a demontáž osvětlení. Spolehněte se na naše mnohaleté zkušenosti a užijte si bezstarostné svátky s nádhernou vánoční výzdobou.

Chci vánoční osvětlení Decoled
Vyplňte kontaktní formulář níže, odešlete a my se vám ozveme. Případně jsme na telefonním čísle +420 728 428 428 (v pracovní dny od 8 do 16 hodin), nebo na e-mailu pavizova@decoled.cz. Provedeme vás celým procesem výběru vánočního osvětlení podle vašich představ – vyslechneme si vaše přání, sestavíme cenovou kalkulaci, vytvoříme grafický návrh a vy se pak rozhodnete, zda do toho půjdete s námi.

vanocni-osvetleni-domu-na-klic

Kalkulace
Osvětlení navrhneme podle vašich požadavků a následně vytvoříme cenovou nabídku. Kalkulace vytváříme v různých cenových scénářích, ze kterých si následně můžete vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Grafický návrh
Naši designéři vytvoří varianty vánočního osvětlení přímo pro vás. Zdarma jsou i dvě dodatečné úpravy dle vašich požadavků. V případě uzavření zakázky máte kalkulace i grafické návrhy zdarma.

Montáž a demontáž
Vánoční osvětlení domů, budov, nákupních center nebo třeba vánočních trhů instalujeme po celé Evropě už 27 let a díky tomu jsme profesionály v montáži a demontáži vánoční výzdoby. Jsme rychlí a precizní. 

Referenční zakázky
Nechte se inspirovat našimi dříve realizovanými projekty. (Uvedená částka odpovídá použitým LED produktům a je pouze orientační. V ceně není zahrnuta instalace, jejíž výše se odvíjí od složitosti realizace.) 

osvětlení chalupy do 20 tisíc Kč

osvětlení domu do 40 tisíc Kč

osvětlení domu do 70 tisíc Kč

osvětlení domu do 100 tisíc Kč

osvětlení domu do 120 tisíc Kč

osvětlení chaty do 150 tisíc Kč

Pronájem dekorací (jen pro naše zákazníky)
Pokud si od nás zakoupíte vánoční osvětlení v rámci akce "Vánoční osvětlení na klíč", získáte jedinečnou možnost si naše vánoční dekorace pronajmout. Dekorace vám přivezeme a v lednu si je zase odvezeme. Následující Vánoce si od nás můžete vypůjčit zase jiné.

LED jelen 170 cm, teple bílá

LED laň 150 cm, teple bílá

LED laň 150 cm, bílá

LED laň a jelen 170 cm

LED laň 150 cm

LED anděl 122 cm, bílá 

LED anděl 122 cm, teplá bílá

LED jelínek 64 cm, teple bílý

LED stromeček 58 cm, teple bílý

LED koule 80 cm, bílá

LED koule 80 cm, teple bílá

LED betlém 172 cm, teple bílý

Kontakt a další informace
Kontaktujte nás přes formulář, na telefonním čísle +420 728 428 428 (v pracovní dny od 8 do 16 hodin), nebo na e-mailu pavizova(na)decoled(tecka)cz. Těšíme se, že společně s vámi vytvoříme nezapomenutelné vánoční svátky.