Světelné systémy - propojování

Propojovatelné vánoční osvětlení

Zjednodušte si realizaci vánočního osvětlení na maximum. Je to jednoduché, rychlé, maximálně bezpečné a zábavné. Navíc cenově dostupné. 

 

V tomto článku vás seznámíme se základy našich systémů, abyste pochopili, jak naše vánoční osvětlení funguje. Hlavní výhodou propojovatelného vánočního osvětlení je především možnost osvětlení například celého rodinného domu z jedné zásuvky. Dokonce to může být celé město nebo obchodní centrum :-). Navíc nemusíte se obávat složitosti, že byste museli mít elektrikářské vzdělání. Vše lze snadno pomocí jednoduchého zašroubování dvou konektrorů. 

Typ modelové řady Základní parametry Nejčastější využití
EASY FIX exteriér 230V, gumový kabel, kvalitní připojovací konektory, maximální kvalita, IP44, široká škála příslušenství pro jakékoliv projekty Venkovní použití s možností celoročního využití. Velmi odolné, téměř nezničitelné.
EASY FIX interiér 230V, plastový kabel, kvalitní připojovací konektory, maximální kvalita pro interiérové použití, příslušenství Vnitřní použití pro komerční objekty. Velmi snadná manipulace.
ECO FIX 30V, plastový kabel, kvalitní připojovací konektory, maximální bezpečnost, použití transformátoru Vhodné pro venkovní i vnitřní použití, kde je kladen důraz na estetiku - průhledné kabely, krystaly. atp.
HOBBY LINE 24V, plastový kabel, pro domácí použití, menší škála produktů, bezpečná a postupně se rozvíjející modelová řada Dostupný a bezpečný systém pro domácí použítí. Vhodné na stromy do 3 metrů.

1. Proč není zdroj součástí balení?

U propojovatelných systémů nedodáváme automaticky zdroj. Naši zákazníci často každý rok rozšiřují svoje instalace a zdroj již nepotřebují. Navíc z jedné zásvuky můžete osvětlit dům, stromy, pergolu, garáž či jakákoliv další místa a zdroj Vám stačí pouze jeden.

2. Jsou konektory součástí produktu?

Ano, naše všechny produkty z výše uvedených modelových řad jsou zakončeny 2 konektory. Jedním samčím a samičím. Jednoduše je pak můžete připojovat s dalšími produkty pouhým zašroubováním konektorů.

3. Mohu vyměnit jednotlivé LED diody?

Vzhledem k zalití LED diodám do polykarbonátové čepičky je toto nemožné. tímto způsobem výroby se však minimalizuje jejich poruchovost, jelikož LED by tak měly být maximálně chráněné.