Světelné systémy - propojování

Propojovatelné vánoční osvětlení

Užijte si realizaci vánočního osvětlení na maximum. S našimi systémy je to jednoduché, rychlé a maximálně bezpečné.  

 

Hlavní výhodou našich světelných systémů je kvalitní zpracování a variabilita jednotlivých komponentů. Díky širokému sortimentu prvků, které lze vzájemně kombinovat, existuje řešení pro každý prostor. Světelné řetězy, krápníky i dekory z každé produktové řady lze libovolně kombinovat a vytvořit tak osvětlení přesně podle Vašich představ. 

LED vánoční osvětlení představuje kromě krásného světelného efektu také velkou úsporu elektrické energie. Sto metrů světelného řetězu decoLED spotřebuje stejné množství energie jako jedna klasická 70W žárovka.

Nemusíte se obávat ani složité montáže vánočního osvětlení, vše lze snadno propojit pomocí šroubovacích konektorů. Díky široké škále příslušenství lze i složitější osvětlení rozsvítit z jedné jediné zásuvky.

V následující tabulce naleznete základní rozdělení  našeho sortimentu vánočního osvětlení. Řady EasyFIX a EcoFIX jsou profesionální systémy určeny především pro osvětlení venkovních vánočních stromů, rodinných domů a veřejných budov, používáme je k výzdobě měst, obcí a obchodních center. V řadě HobbyLine naleznete produkty pro domácí použití v interiéru i exteriéru, světelné řetězy z této řady doporučujeme pro menší vánoční stromky.

Typ modelové řady Základní parametry Nejčastější využití
EASY FIX exteriér 230V, gumový kabel, kvalitní připojovací konektory, maximální kvalita, IP44 nově i IP67, široká škála příslušenství pro jakékoliv projekty Venkovní použití s možností celoročního využití. Velmi odolné, téměř nezničitelné.
EASY FIX interiér 230V, plastový kabel, kvalitní připojovací konektory, maximální kvalita pro interiérové použití, příslušenství Vnitřní použití pro komerční objekty. Velmi snadná manipulace.
ECO FIX 30V, plastový kabel, kvalitní připojovací konektory, maximální bezpečnost, použití transformátoru Vhodné pro venkovní i vnitřní použití, kde je kladen důraz na estetiku - průhledné kabely, krystaly. atp.
HOBBY LINE 24V, plastový kabel, pro domácí použití, menší škála produktů, bezpečná a postupně se rozvíjející modelová řada Dostupný a bezpečný systém pro domácí použítí. Vhodné na stromy do 3 metrů.

1. Proč není zdroj součástí balení?

U propojovatelných systémů nedodáváme automaticky zdrojový kabel. Z jedné zásuvky můžete osvětlit dům, strom, pergolu nebo třeba garáž a zdroj Vám stačí pouze jeden. Zdrojový kabel je tedy nutné objednat při prvním nákupu vánočního osvětlení, při dalších objednávkách pak už stačí jen jednotlivé světelné komponenty na doplnění. 

2. Jsou konektory součástí produktu?

Ano, všechny produkty z výše uvedených modelových řad jsou zakončeny konektory, na jedné straně samčím a na druhé straně samičím. Jednotlivé komponenty tak můžete pomocí těchto konektorů jednoduše propojit s dalšími prvky. Šroubovací konektory jsou voděodolné, jako dvojí jištění používáme na všechny spoje smršťovací bužírky, které se přes konektory zataví horkovzdušnou pistolí nebo fénem.

3. Mohu vyměnit jednotlivé LED diody?

Výměna jednotlivých diod možná není. Každá z LED diod je zalita do polykarbonátové čepičky, která ji chrání před poškozením. Tímto způsobem výroby se minimalizuje možnost mechanického poškození diod a zároveň se maximálně zvýší odolnost proti nepříznivým vlivům počasí, jako je např. sníh, mráz nebo sluneční záření.