Rozzářená romantika v zahradě. Inspirace na světýlkový piknik!

Jaro je v plném proudu a léto už je za dveřmi. To znamená, že můžeme ven, do zahrady a užívat si teplých dní a nocí. Máme pro vás tip jak si doma vytvořit ten nejromantičtější piknik a užívat si úplně nový pohled na hvězdy s tím, koho máte nejraději.

Naši aranžéři pro vás vytvořili inspiraci v podobě romantického pikniku v trávě. Základem je najít v zahradě ideální strom a na něj zavěsit bílá nebesa. Ty dnes pořídíte už od stokoruny! Nebesa zavěsíte v ideální výšce na větev pomocí háčku nebo připevníte bílou zdrhovací páskou. Konce k zemi připevníte stanovými kolíky taky, abyste vytvořili ideální prostor pro vás a partnera. Nebesa jsme rozzářili LED světelným řetězem (https://www.decoled.cz/led-svetelny-retez-20-m-ledove-bila-120-diod-ip67) s bílým kabelem a konektory EASY FIX a jeho pozici ukotvili stejnými stanovými kolíky.

Stromy v záplavě světel

Strom jsme omotali dvacetimetrovým LED světelným řetězem DECOLED (https://www.decoled.cz/svetelny-retez-120-led-20-m) s kvalitním gumovým kabelem pro celoroční venkovní použití a konektory EASY FIX. Ty zajišťují možnost snadného napojení dalších řetězů, jsou odolné vůči dešti, mrazu i opakované instalaci a deinstalaci. Řetězy tak můžete používat celoročně v létě i o Vánocích.

Piknik plný hvězd

Atmosféru hvězdného pikniku dotvářejí LED svíčky a světelné koule. LED svíčky jsou skvělou volbou primárně z důvodu bezpečnosti. Na první pohled elektrické voskové svíčky na baterie nerozeznáte od klasických, ale nemůže se vám stát nehoda či poškození ohněm.

 

 

Lucerny a sklenice v hlavní roly

 

Čajové LED svíčky jsme naistalovali také do papírových lampionů zavěšených na stromě. Krásné je vložit svíčky do lucerniček nebo do sklenic.

LED koule na baterie vytváří pocit prémiovosti a luxusu a promění obyčejný piknik v nezapomenutelný zážitek.

Pod deky doporučujeme natáhnout izolační vrstvu. Například folii pod stan nebo igelit.

Jako stolek je možné použít dřevěnou bedýnku obrácenou dnem vzhůru. 

Věříme, že vám naše inspirace, jak vytvořit rychle a snadno dokonalý romantický piknik udělala radost. Ať už hodláte překvapit svého partnera, vykouzlit nezapomenutelnou žádost o ruku nebo si prostě jen užít romantickou noc, vyzkoušejte náš tip. 

 

Krásné rozzářené noci i dny vám přeje DECOLED. 

 

 • Clanek-3-1.jpg
  Clanek-3-1.jpg
 • Clanek-3-2.jpg
  Clanek-3-2.jpg
 • Clanek-3-3.jpg
  Clanek-3-3.jpg
 • Clanek-3-4.jpg
  Clanek-3-4.jpg
 • Clanek-3-5.jpg
  Clanek-3-5.jpg
 • Clanek-3-6.jpg
  Clanek-3-6.jpg