Rodinná firma roku 2022


Vážení a milí přátelé, partneři a příznivci,

máme obrovskou radost sdílet, že jsme byli nominováni do TOP 10 v soutěži rodinná firma roku 2022. Od dnešního dne do 2.10., poběží hlasování veřejnosti, která rozhodne v kategorii Cena veřejnosti.
První vánoční světla jsme rozsvítili v roce 1997, zhruba o deset později jsme rozsvěcovali města a obce, měli vlastní e-shop a budovali rozvoj naší společnosti. Významným krokem kromě budování vlastní značky a produkce byl rozvoj společnosti, tak jsme se octli v roce 2012 konečně ve vlastním – zchátralém historickém statku u Prahy - a zahájili vánoční sezónu ve Vánočním dvoře Dobrovíz s prvním příběhem a slavnostním rozsvícením, abychom představy o citlivém prostředkování vánoční zvěsti rozšířili i o kamenný obchod a adventní život.

Od roku 2013 jsme založili tradici, kterou jsme přenášeli i do obcí a měst, konečně i do obchodních center. Ve Frankfurtu nad Mohanem jsme se přesvědčili, že i malá česká společnost může nabídnout poetickou dekoraci, aniž by vyžadovala zvláštní kulturní pochopení. Originalita příběhů, koncepční přístup a nároky na sebe sama v podobě spolehlivých služeb potvrzovala dobrou cestu, kterou se snažíme proměňovat s vkusem a citem vánoční čas ve světě kolem nás.

Dnes už zdobíme kolem 50 obchodních center v ČR, další desítky v zahraničí, stovky měst a obcí, včetně těch největších. Strom na Staroměstském náměstí se ocitl po naší premiéře podle časopisu Forbes mezi 21 nejkrásnějšími stromy světa, dále zdobíme tramvaje, autobusy, lanovku, popelářský vůz i sněhožrout, lodě, vodní hladiny rybníků a řek.


Rádi bychom nechali světla vyprávět i v Praze, poněkud jinak, nově a původně. Budeme rádi, pokud budete u toho s námi – již brzy se dozvíte více.

Děkujeme předem všem za případnou podporu, rádi budeme dál usilovat o krásnou a podmanivou výzdobu, abychom svět kolem nás učinili poněkud vlídnější… Děkujeme a těšíme se na naše společná setkání!

Nyní naši firmu můžete podpořit hlasováním zde: https://forms.gle/BQS2cYmS9SEBmwL59,