Prožijte ten nejzářivější halloweenský večer

 

 

 

 

Halloweenská oslava plná strašidelných masek a převleků, koledování, originálních dekorací, svíček, světýlek a světelné výzdoby je skutečným zážitkem.

Není tak divu, že obliba tohoto svátku postupně roste i u nás. Halloweenské fantazii se meze nekladou, inspirujte se a pusťte se do příprav, ať to letos svítí za to!

 

Jak na halloweenskou výzdobu interiérů

Výzdobu vnitřních prostorů si opravdu užijete, přináší totiž neskýtané možnosti. O tomhle svátku se můžete skutečně vyřádit. A rovnou ve společnosti celé rodiny nebo milých přátel. Pavučiny, kostlivci, dýně, svíčky, světýlka, ale i různé halloweenské dobroty, tím vším si můžete zpříjemnit nejen samotný svátek, ale i čekání na jeho velkolepý příchod.

 

Dýně! Nejlepší halloweenský společník

 

Bez dýně by to nebylo ono. Ať už se bude honosit děsivým, nebo naopak rozjařeným obličejem, je třeba ji pořádně rozzářit svíčkou.

S tím vám pomůžou praktické LED svíčky, se kterými se nemusíte bát nebezpečí vznícení nebo odkapávajícího vosku. Přijdou vám dýně s obličeji okoukané? Pak je vyzdobte rozmanitými tvary či ornamenty.

 

V hlavní roli světýlka a světelné dekorace

S různými typy světýlek, světelných řetězů, dekorací a svíček vytvoříte zářivou, ale zároveň i tajuplnou atmosféru. Světýlka se umí zkrátka přizpůsobit. A kde mohou právě o tomto slavnostním večeru zazářit a stát se počátkem nového příběhu?

Prozářené vázy a skleničky - Vyzdobte poličky, regály, stoly, ale třeba i parapety halloweenskými dekoracemi. K nim přijdete dekorativní světelné řetězy a parádní výzdoba je na světě. Stačí je jenom rozprostřít. Anebo jimi naplnit vázy, vázičky, misky a skleněné dekorace.

Okázalá slavnostní tabule - Halloweenská večeře? Parádní nápad. Zapojte do vaření a příprav rodinu i přátele. Užijete si spoustu zábavy. Slavnostní tabule ozdobená sladkými koláčky, sušenkami, slanými dobrotami či speciálními drinky si žádá vyzdobení svítivými řetězy. Chystáte několikachodové menu? Tak pak jsou světelné řetězy rozprostřené na stole nutností. Váš gastronomický zážitek získá další rozměr.

 

 

Nezapomenutelný party večer - Po výtečné večeři si můžete užít skvělou halloweenskou party. Tu můžete vyzdobit různými tematickými řetězy s papírovými dýněmi, duchy, pavouky nebo kostlivci. Výzdobu doplňte party osvětlením. Žárovky s barevným, ledově bílým nebo s teple zářivým světlem vykouzlí jedinečnou atmosféru. A to i v případě, že místo party strávíte večer sledováními děsivého hororu.

Přivítání ve velkém stylu - Krásný věnec, kterým můžete vyzdobit dveře, vám pokaždé vykouzlí úsměv na tváří. Během halloweenu se nabízí ho vyzdobit drobnými stylovými dekoracemi, které pak můžete schovat. Věnec se pak může honosit třeba jenom drobnými světýlky, které rozzáří i ty nejponuřejší dny.

 

Ve světle krásy

 

Proměňte své domovy pomocí dlouhých venkovních řetězů v pohádková místa. Ty vám umožní udělat z domů třeba i stylový strašidelný zámek nebo naopak oázu klidu a harmonie, která vyžene všechny zlé duchy.

Nezapomeňte ani na terasy, balkony, zahradní cestičky a altánky. I těm sluší rozzářená světýlka, barevné řetězy a svítivé dekorace. Co takhle se rovnou uvelebit, zabalit do deky, zapálit svíčky a začít plánovat, čím vším letos Halloween vyzdobíte. Ať ten váš nový příběh stojí opravdu za to!

 • Clanek-12-1.jpg
  Clanek-12-1.jpg
 • Clanek-12-2.jpg
  Clanek-12-2.jpg
 • Clanek-12-3.jpg
  Clanek-12-3.jpg
 • Clanek-12-4.jpg
  Clanek-12-4.jpg