Nachystejte podzimu pomocí světýlek a dekorací nádhernou výzdobu

Konec léta se blíží a za dveřmi již netrpělivě vyčkává září s novým školním rokem a prvním podzimním dnem.

Vyzdobte si toto krásné období, kdy léto postupně předává vládnoucí žezlo přicházejícímu barevnému podzimu, zářivými světýlky a dekoracemi. V jejich společnosti si užijte každý den.

Krása letních vzpomínek

I podzimu sluší vzpomínky na léto, teplo a nádherně strávené chvilky. Zvláště v období, kdy se stále můžeme radovat z teplého počasí a slunečních paprsků. Máte vystavené skleničky či nádobky s pískem, kamínky a mušličkami z vaší dovolené? Pak je obmotejte a ozdobte jemnými dekorativními řetězy.

Řetězy s jemnými světýlky se budou hodit i na parapet, obzvlášť, je-li i ten zkrášlený suvenýry z vašeho letního cestování.

Máte na poličkách vystavené nové dovolenkové fotky, ale stále tomu něco chybí? Jistě, že ano. Zkuste na poličce rozsvítit třeba stylový řetěz s mušličkami. Rázem vás zaplaví jedinečné vzpomínky, které vás skutečně zahřejí u srdce.

 

 

 

 

 

 

Potěší nás letos babí léto?

Pokud ano, pak je rozhodně co slavit. Babí léto patří mezi nejhezčí období roku. Vychutnejte si jeho výjimečnost na zahradách, terasách i malých balkonech. Přes den se můžete těšit z teplého počasí a slunečních paprsků.

Zrána a zvečera je však třeba se zachumlat do teplých dek, neboť noční teploty nebezpečně klesají. Ale ty ranní mlhy! A západy a východy slunce... Jejich atmosféru si nejvíce užijte společně se světýlky.

Kouzlo prosvícených teras a balkonů

venkovními světelnými řetězy můžete nad sebou vytvořit doslova světelnou oblohu. Světýlka stačí vhodně umístit a rozvěsit. Pak už se můžete jenom kochat krásou přítomného okamžiku.

Na výzdobu teras a balkonů se perfektně hodí řetězy vyzdobené světýlky ve tvaru žárovek, které mohou být různých velikostí. Od malých drobnějších až po větší, které jen tak nikdo nepřehlédne.

 

Radost pohledět...

Chcete-li vyladit výzdobu na moderních terasách, pak je ledově bílé světlo skvělou volbou. Anebo zdobíte naopak terasy plné dřeva, přírodních prvků, hřejivých deček a originálních doplňků? Pak vás zcela jistě potěší řetězy zářící teple bílým světlem. S nimi vykouzlíte romantickou nebo uklidňující “hygge” atmosféru na jedno rozsvícení.

Překvapte přicházející podzim

 

Přivítejte podzim ve velkém stylu. K tomu vám pomůže originální party osvětlení, které prozáří interiéry, ale i terasy a zahrady. Barevná světýlka povznesou rodinné oslavy, slavnostní obědy, ale i poklidný romantický večer.

Ano, podzim se už začíná hlásit o slovo i vládu... Pomalu a jistě nastává čas, kdy je mnohem příjemnější sledovat východy a západy slunce v hřejivém objetí příjemné deky na pohodlné sedačce.

 

Výjimečnost takových okamžiků podtrhnou nadčasové voskované LED svíčky. Ty jsou k nerozeznání od pravých. Pohyblivé plamínky věrně napodobují plápolající plamínek. Dokonalá chvíle pro to, abyste vypustili veškeré starosti a jen si užívali přítomný okamžik a příběh, který vám rozsvícená světýlka přinášejí.

 • Clanek-17-1.jpg
  Clanek-17-1.jpg
 • Clanek-17-2.jpg
  Clanek-17-2.jpg
 • Clanek-17-3.jpg
  Clanek-17-3.jpg
 • Clanek-17-3.jpg
  Clanek-17-3.jpg