Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

5 tipů, jak si doma vytvořit úžasné Velikonoční dekorace

14.03.2023 13:43
1. LED svíčky DECOLED

Elektrické LED svíčky jsou současným hitem po celém světě. Vyrábějí se z vosku, a tak je na pohled i na dotek nerozeznáte od klasických svíček. Největší výhodou je bezpečnost. Můžete je postavit kamkoliv, třeba do knihovny nebo do dětského pokoje. Svíčky se také dají ovládat dálkovým ovladačem. Stačí jeden a můžete s ním “sfouknout” nebo “zapálit” všechny svíčky v domě. Přes ovladač je také možné nastavit intenzitu svícení nebo časovač.

Prohlédněte si nabídku Velikonočních LED svíček DECOLED a určitě budete nadšeni!

 

2. Jarní věnec s LED světýlky

Symbolem jara je věnec z větviček a listí. DECOLED pro Vás vyrobil dokonalý jarní věnec, který Vám vydrží roky. K věnci doporučujeme dokoupit LED světélka v kovových listech. Věnec světelným řetízkem jednoduše omotáte a malý modul s baterií uschováte na zadní stranu. A voilá, máme originální dekoraci na dveře nebo na zeď.

Prohlédněte si nabídku Velikonočních dekorací na zeď od DECOLED.

 

3. Konev s tekoucím světlem

Máte doma, na chalupě nebo u babičky starou konev? Nevyhazujte ji, můžete z ní vyrobit krásnou jarní dekoraci. My jsme konev postavili na schody a pod ní rozestavěli květináče s jarními květinami. Vyberte si z nabídky DECOLED světelný LED řetěz, který se Vám líbí a prostrčte jej hrdlem konve. Modul s baterií uschováte v konvi a řetěz rozprostřete po květinách. Velmi rychle tak vytvoříme nádhernou jarní dekoraci, která Vám bude dělat radost a Vaši přátelé ji budou obdivovat. Přitom je to tak jednoduché.

Inspiraci najdete v sekci Velikonoční párty DECOLED.

 

4. Velikonoční věnec s vajíčky, světýlky a LED svíčkou

Pokud jste manuálně zruční, můžete si zkusit vyrobit vlastní světelný věnec s vajíčky. Stačí si v papírnictví koupit dekorační vajíčka a polystyrenový věnec. Vajíčka nalepíte na korpus věnce. Kreativitě se meze nekladou. Věnec následně omotáte světelným LED řetízkem DECOLED. Modul s baterií umístíte do středu věnce a na něj umístíte LED svíčku DECOLED. Vznikne tak Vaše originální veselá dekorace, která rozveselí Váš jarní stůl.

Inspirujte se v sekci Velikonoční dekorace na stůl od DECOLED.

 

5. Velikonoční beránek ve světelné podestýlce

Beránek je jedním ze symbolů velikonoc. Udělejte z něj naprosto výjimečnou dekoraci Vašeho stolu. Stačí k tomu světlený LED řetízek DECOLED, kterým beránka omotáte a stane se středem pozornosti. K dotvoření atmosféry můžete na stůl postavit také vysoké LED svíčky DECOLED a Váš sváteční stůl se rozsvítí neobyčejnou atmosférou.

Prohlédněte si nabídku Velikonoční světýlka DECOLED.

Přejeme Vám krásné sváteční dny a oslavu příchodu jara.

Váš DECOLED.