Jak v roce 2022 originálně vyzdobit vánoční stromeček? S trendy barvami a dekoracemi!

 

 

Stromeček píše svůj vánoční příběh

 

Nechte letos svůj stromeček zazářit. Pomohou vám s tím světelné řetězy, barevná světýlka, ozdoby, originální dekorace a trendy barvy pro letošní vánoční sezónu.

Takový stromeček bude s hrdostí a elegancí zdobit vaše domovy a zároveň vyprávět jedinečný vánoční příběh, který bude plný radosti a nezapomenutelných zážitků.

Není nač čekat, pojďme otevřít první kapitolu vánočního příběhu.

Vstupte do příběhu svého vánočního stromečku

Sejděte se společnou s celou rodinou u předvánočního stolu a proměňte své sny o vyzdobeném stromečku ve skutečnost. Pusťte si oblíbené koledy či vánoční film. Pak už jen debatujte, jakými trendy barvami, sadami ozdob a dekoracemi vyzdobíte vánočního krasavce, který se již nemůže dočkat, až k vám přinese tu pravou vánoční atmosféru.

Nemůžete se rozhodnout, jaké trendy barvy letos vyberete? Pak se začtěte do vánočního příběhu trendy barev a ozdob pro rok 2022. Zde určitě najdete tu pravou barvu nebo barevnou kombinaci, která vás chytne za srdce a přinese tu nejkrásnější výzdobu.

I váš stromeček zazáří

Ať už vyberete umělý vánoční stromek, stromeček v květináči, či si nenecháte ujít oblíbenou vůni jehličí na živém stromečku, popusťte uzdu své fantazii a oblečte stromeček do zářivého vánočního kabátku.

Máte už stromeček koupený? Pak mu vyberte ideální místo, kde se bude s radostí vystavovat na odiv. Ideální je místo blízko zásuvky a daleko od krbů či radiátorů.

Stromečky mají také rádi dostatek světla, ale ostrým slunečním paprskům, které občas protknou zimní oblohu, příliš neholdují.

Vánoční stromečky s poselstvím

Máte-li ideální místo vybrané, pak je třeba umístit stromek do stojanu a nechat ho pořádně "nadechnout", aby mohl roztáhnout své větvičky. Má jich méně nebo je někde dokonce zakřivený? Nevadí, o to opravdovější bude váš vánoční příběh. Právě o tom jsou Vánoce. O oslavě jedinečnosti každého z nás, naší opravdovosti, radosti a lásce.

Nádherně vyzdobený vánoční stromeček se stává skutečností...

Tento letošní vánoční příběh je opravdu překrásný, že? Tak pojďme vkročit do dalších kapitol, ve kterých získá vánoční stromeček kouzelnou vánoční výzdobu. A jak na ni?

 • Na první místo patří vánoční korunovace stromečku. Na jeho vršek umístěte ozdobu. Je jenom na vás, zda to bude hvězda, mašle nebo špička. Její velikost však uzpůsobte velikosti stromečku.
 • Pak rozzařte stromeček zářivými světýlky. Světelný řetěz vždy nejdříve zapojte. Tak budete vědět, zda je vzdálenost od zásuvky tak akorát a zároveň zkontrolujete, zda je řetěz nepoškozený. Řetěz mějte stále rozsvícený a pomalu odspodu zdobte. Světýlka zpočátku na větve pokládejte, jen větvičky pošimrejte. Až budete mít řetěz rozmístěný, pak můžete světýlka na stromeček upevnit, aby měla své místo.

 

A kolik metrů záře budete zhruba potřebovat? Zde platí, že čím více, tím lépe. Stromeček do jednoho metru ozdobte světelnými řetězy o délce 6 metrů, stromečky o velikosti větší než 1, 5 metru už budou potřebovat společnost řetězu minimálně dvakrát delšího.

Čas pro stylové barevné vánoční ozdoby

Jaképak trendy barvy si získaly vaše vánočně naladěné srdce? Byla to romantická růžová v odstínu “senior pink”, oblíbená “rose gold” či “rose pink”?

Anebo to naopak byla elegantní sněhově bílá připomínající padající vločky či luxusní šedá? Možná, že vás zaujaly originální odstíny zelené barvy, které se pohybují od světle zelené přes klasickou vánoční zelenou až po tu nejtmavší.

Ať už jste vybrali novou barvu, či jste zůstali u vánoční klasiky v odstínech červené a zlaté, je jisté, že jste vybrali ty, se kterými váš vánoční příběh skutečně zazáří.


Stromeček zdobte nejdříve těmi největšími ozdobami. Ty patří dolů a ke kmeni. Tam určitě nezapomeňte ozdoby umístit, stromeček pak bude krásně plastický. Směrem nahoru postupně velikost ozdob zmenšujte, na vršku by měly být ty nejmenší a nejdrobnější. Během zdobení se snažte zachovávat přibližně stejnou vzdálenost. Ty, které chcete nechat nejvíce zazářit, dávejte dopředu, ať jsou vidět na první pohled.

 

 

Vánoční svět plný kouzelných příběhů

 

Pokud jste milovníci čokoládových kolekcí a bonbonů, pak obohaťte stromeček i těmito dobrotami. Určitě se hodí mít nějaké v zásobě, ať je můžete případně doplnit. Tušíme, že začnou až příliš rychle ze stromečku mizet.

Pak můžete využít řetězy a girlandy, které stromečku dodají jedinečný styl. Krása, že? Věříme, že si u zdobení užijete spoustu legrace. Zvlášť, když se zaposloucháte do svého jedinečného příběhu. A naplno si užijete jeho každičký kouzelný okamžik.

 

Chcete-li se začíst do vyprávění dalších světelných řetězů, světýlek, ozdob a dekorací, pak si uvařte čaj nebo kávu, hoďte nožky nahoru a z pohodlí svého vánočního domova omrkněte krásné světelné příběhy. A chcete-li vstoupit do vánočního světa vyzdobeného více než 400 000 světýlky, pak navštivte vánoční světelný park ve Žlutých lázních v Praze, kde světýlka vypráví další jedinečný vánoční příběh.

 • Clanek-7-1.jpg
  Clanek-7-1.jpg
 • Clanek-7-2.jpg
  Clanek-7-2.jpg
 • Clanek-7-3.jpg
  Clanek-7-3.jpg
 • Clanek-7-4.jpg
  Clanek-7-4.jpg
 • Clanek-7-5.jpg
  Clanek-7-5.jpg