Voskové LED svíčky Sille exclusive, 3set, zlatá

Detailní popis

Dno svíček je vyrobeno z hliníkudíky větší váze působí jako masivní svíčkaZískáte tak nejen útulné, ale také neuvěřitelně odolné světlo. Samotný plamen je vyvinut v  LED diodě . Plamen se pohybuje pomalu, evokuje tón záře nahoru a dolů.

Hlavním cílem svíček je záře a díky řadě Sille dosáhnete skutečné záplavy světel. S neuvěřitelnou přesnostímsjí svíčky barvu i tón samotné záře, což většině lidí ztěžuje rozeznat rozdíl mezi Sille svíčkami a klasickými voskovými svíčkami. Plamen je umístěn na přírodním černém knotu.

Kombinace plamene Sille a knotu dělá ze Sille nejrealističtější LED svíčku na trhu. Svíčky se dodává v několika velikostech, všechny varianty naleznete níže. Vytvořte si doma zdravé a udržitelné prostředí s duší, teplem a v neposlední řadě útulnou atmosférou.

Pro všechna světla Sille můžete samozřejmě použít náš dálkový ovladač Sirius, (položka č. 10000), který lze nastavit na „ZAPNUTO“ 2-4-6-8 hodin nebo „VYPNUTO“, a který se hodí pro téměř všechny produkty Sirius. 

Svíčky vydrží maximálně 30 stupňů. Sada Sirius je balena v pěkné dárkové krabičce.

Voskové LED svíčky Sille exclusive, 3set, zlatá

Set 3 zlatých svíček Sille Exclusive je ještě živější než mnoho jiných našich svíček, jaké kdy byly. Samotný stonek Sille je navržen z pravého vosku na svíčku, který na dotek i vypadá jako originální, krásná sada pro pohodovou atmosféru.
Kód produktu: 80701
Zdroj světla: LED
Typ baterie: 3 x 2 x AA
Celkový počet LED: 3
Materiál: vosk
Vzhled (barva): zlatá
Rozměry: 10+12,5+15cm
Průměr: 7,5cm 7
Časovač: ANO, s dálkovým ovladačem
Výrobce: Sirius
Tlačítko ON/OFF na výrobku: Ano
Možnost použít dálkové ovládání: Ano
Počet kusů v balení: 3
Pohyblivý plamen: mihotavé světlo, černý knot
Již se neprodává