Vánoční výzdoba stolu

Vánoční výzdoba stolu

Není nad to mít nádherně vyzdobený štědrovečerní, adventní, jídelní, nebo dekorační stůl a stačí tak málo! 

Existuje mnoho rad, tipů a trendů, jak by měla vypadat vánoční výzdoba stolu. My Vám radíme, že to převážně záleží na Vás samotných, ve kterých barvách, materiálech a stylech se cítíte nejlépe. 

Jednou z mnoha věcí, kde můžete popustit uzdu své fantazii ve výzdobě jsou stoly a stolky. V našich kategoriích "Dekorace na stůl" a "Osvětlení na baterie" naleznete nejen světelné řetízky s krystalky, perlami a jiné, ale také jedinečné světelné dekorace, které není nijak třeba dozdobovat. Jejich velkou výhodou je, že převážná většina je napájena bateriovým zdrojem! 

Vánoční výzdoba stolu Vánoční výzdoba stolu Vánoční výzdoba stolu

Bohatou ozdobou bývá už jen to, že se na stole "něco" rozsvítí. Položte si na adventní, konferenční, zkrátka na nějaký stůl v době Vánoc dekorativní světelný řetěz doplněný vhodnou organzou a z lesa natrhanými smrkovými, borovicovými, jedlovými a jinými větvičkami, nebo dané chvojí vložte do vázy a přizdobte je opět světelnými řetízky na baterie a vánočními koulemi.

Fantazii se meze nekladou a z pár věciček se dá docílit skvělé vánoční výzdoby stolu, kterou Vám budou všichni chválit!

Vánoční výzdoba stolu s osvětlením na baterie Vánoční výzdoba stolu s osvětlením na baterie Vánoční výzdoba stolu s osvětlením na baterie