Drobné světelné dekorace

Drobné světelné dekorace

Drobná světelná dekorace pro Vaše vánoční, svatební a jiné příležitostné aranžmá. Podívejte se na naše nové výrobky!

Světelné dekorace Světelné dekorace

Důsledkem stále se rozvíjejícího trhu a vzrůstající náročnosti zákazníků jsme i my museli rozšířit sortiment slavnostního osvětlení. Našim zákazníkům už nestačily profesionální systémy osvětlení, ale chtěli i světelné dekorace, s kterými by si ozdobili svá drobná vnitřní vánoční, svatební a jiná příležitostná aranžmá. Proto přicházíme s našimi novými řetězy na baterie!

Světelné dekorace Světelné dekorace

Dekorační řetězy jsme navrhli s 10 LED diodami a jedinečným "přídavkem" - každý řetěz je ojedinělý. Vždy existuje teple bílá či ledově bílá varianta. Jak už jsme zmiňovali, viz výše, všechny jsou napájeny bateriovým zdrojem. Buď 2x AA nebo 3x AA. Světelné dekorace se třemi tužkovými bateriemi mají navíc zabudovaný časovač - po zapnutí časového spínače Vám řetěz bude svítit 6 hodin, po uplynutí tohoto času se sám vypne a po 18 hodinách se opět sám rozsvítí - periodický systém.  

Jsme rádi, když naše řetězy někoho potěší, vyčarují úsměv na tváři a zahřejí u srdce. Budeme mít velkou radost, když si se světelnými dekoracemi osobitě vytvoříte svůj vlastní kouzelný svět!