Skvělé umělé vánoční stromky

Pro ty z vás, kteří na Vánoce preferují umělý vánoční stromek, nabízíme široký výběr kvalitních a krásných stromečků. Na trhu jsou v současnosti dostupné dva druhy umělých stromků. Standardní umělé stromečky s 2D jehličím jsou  vyrobeny z PVC - polyvinylchloridu. Luxusní umělé stromky, které vypadají skutečně jako živé, mají jehličí vyrobeno z PE - polyethylenu, označujeme ho jako 3D jehličí.

Nabízíme vám kombinaci obou těchto technik. Naše stromečky s označením 3D jehličí mají kolem středu větvičky s 2D jehličím a po obvodu 3D jehličí. Je tím docíleno větší bohatosti, stromky vypadají naprosto realisticky, jako skutečné živé stromky. Kombinace obou výrobních technik zároveň umožňuje lepší cenovou dostupnost.

Umělé vánoční stromky si můžete prohlédnout v naší vzorkové prodejně ve Vánočním dvoře Dobrovíz, viz kontakt


Probíhá načítání komponenty
Vánoční stromeček Hemlock z měkkého jehličí - 210cm

Vánoční stromeček Hemlock z měkkého jehl...

7 229 Kč
5 974 Kč bez DPH
Ks
Skladem
Kdo z nás by netoužil po tom, aby právě jeho stromeček byl jedinečným ...

Umělé vánoční stromky

Zvyk strojit vánoční stromeček se do světa rozšířil z Německa. Vánoční stromečky měly ochranitelskou funkci. Podle tradice se stromeček zavěšoval nad štědrovečerní stůl, ovšem špičkou dolů.

V Čechách se první vánoční stromeček objevil až v roce 1812 a do domácností se začal rozšiřovat až ve 40. letech a to jen do bohatých měšťanských rodin. Do venkovských stavení pronikaly ozdobené vánoční stromečky ještě pomaleji. 

2D jehličí 3D jehličí