Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Zdrojový kabel

Zdravím,jaký zdrojový kabel je potřeba k tomuto řetězu https://www.decoled.cz/led-svetelny-retez-20m-ledove-bila-a-teple-bila-120-diod#4 ? Je možné napojení tří těchto sad za sebou s jedním zdrojovým kabelem,nebo musí být tři samostatné sady,každá ze svým zdr.kabelem?
Radek Fiala

Vážený zákazníku,

dvacetimetrové světelné řetězy z řady profesionálního vánočního osvětlení EasyFIX můžete v jedné linii propojit až do délky 200 metrů na jeden zdrojový kabel. Pokud by bylo potřeba z jedné zásuvky zapojit delší systém, bude třeba použít rozbočovač a zdrojový kabel s oddělitelným AC/DC můstkem.

Vzhledem k tomu, že světelný řetěz SLN120D je z loňské řady vánočního osvětlení s IP44 a od letošního roku máme produkty s IP67, kde jsou konektory trochu jiné (poznáte podle písmene X v kódu) a nepasují na původní řadu, budete potřebovat ještě redukci na propojení obou systémů. Při volbě redukce je vždy třeba postupovat po směru proudu, tedy od zdroje elektrické energie.

Konkrétně tedy bude třeba objednat zdrojový kabel EFACX11, redukci z IP67 na IP44 s označením X67TO44B a světelný řetěz SLN120D (maximálně 10 balení).

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.decoled.cz

Potřebujete poradit?

721 22 11 22
e-shop 8:00 - 16:00
Přidat dotaz do poradny
*
*
*