Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Kompatlibilni řetěz

Dobrý den, přestal mi svítit jeden řetěz ledové bílá označení SLN 120 , 7W, objednala jsem si od Vás SLNX 120 a nepasuje k sobě , můžete mi poradit který k tomu dokoupit? dekuji
Eva Morkusová

Vážený zákazníku,

v letošním roce jsme pro zdokonalení našich produktů zavedli v sortimentu profesionálního osvětlení EasyFIX vyšší krytí, konkrétně IP67. Kvůli odlišnému stupni krytí jsou konektory původní a nové řady odlišné, nelze je vzájemně propojit.

Novou řadu osvětlení s IP67 poznáte podle písmene X v kódu. Stejným způsobem jsou označeny kromě světelných systémů i všechny ostatní komponenty, tedy zdrojové kabely, prodlužovací kabely a rozbočovače.

Pokud již máte doma světelný řetěz z původní řady produktů EasyFIX s IP44 a potřebujete koupit nový na doplění stávající výzdoby či nahrazení poškozeného systému a původní produkt (tedy ten bez písmene X v kódu) je již na eshopu vyprodán, máte následující možnosti řešení:

1. Na eshopu objednáte nový systém s písmenem X v kódu a zdrojový kabel kompatibilní s novým systémem, tedy také s písmenem X v kódovém označení. Původní a nový světelný systém zapojíte zvlášť.

2. Objednáte nový systém a redukci z IP44 na IP67, případně redukci opačnou, tedy z IP67 na IP44. Zde záleží na způsobu zapojení, zda bude nejdříve zapojen systém s IP67 a na něj budete napojovat systém s IP44 nebo naopak. Vždy je přitom třeba postupovat po směru proudu, tedy od zdroje elektrické energie.

Ve Vašem případě bude tedy k propojení světelných řetězů stačit dokoupit redukci, tedy krátký kabel s konektorem IP44 na straně jedné a IP67 na straně druhé.

Pokud budete potřebovat poradit v průběhu nákupu, neváhejte se obrátit na naši telefonní zákaznickou linku.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.decoled.cz

Potřebujete poradit?

721 22 11 22
e-shop 8:00 - 16:00
Přidat dotaz do poradny
*
*
*