Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Vánoční osvětlení pro města a obce

02.09.2022 12:00

Vánoční osvětlení pro obceŽárovkové girlandy Vánoční osvětlení padající sníh Světelné řetězy LED hadice LED rampouchy Sady na vánoční strom Vánoční motivy Venkovní vánoční dekorace Příslušenství pro osvětlení

 

Svítivost LEDVyvinuli jsme vlastní profesionální světelný systém a ucelenou řadu LED výrobků. Tvar naší LED umožňuje na rozdíl od ostatních běžných diod nejširší rozptyl do prostoru, a tak poskytuje maximální svítivost za srovnatelných podmínek. Za dobu našeho působení na trhu jsme obsloužili stovky spokojených zákazníků. Přidejte se k nim.

Obcím a městům pomáháme vykouzlit atmosféru Vánoc již od roku 1998
  • poradenství
  • grafický návrh
  • montáž
  • demontáž
  • forma prodeje či pronájmu
 

Vánoční osvětlení pro obce profesionálně za minimální náklady

Nabídka komplexního systému Vánoční osvětlení pro obce je široká. K použití v exteriéru nabízíme vysoce profesionální systém EASY FIX s dvojitým krytím, odolným gumovým kabelem a normou ochrany IP44 a nově i IP67. Na naše vánoční osvětlení se můžete spolehnout. Je připraveno obstát nepříznivé podmínky jakéhokoli počasí. Doporučujeme se vyhnout koupi od neautorizovaných prodejců. My za kvalitu ručíme - recenze mluví za nás:

 

Moc děkujeme za dodávku vánočního osvětlení pro naši obec. Sklízí samé úspěšné ohlasy. S předvánočním pozdravem."

Ondřej Bačina
Spokojený zákazník, místostarosta obce Klíčany

 

„Moc děkujeme, stromeček je nádherný a široko daleko takový není! Za celou obec, Krásné Vánoce"

Jana Janušková
Spokojený zákazník, zastupitelstvo obce Ostrovec

 

Díky úsporné LED technologii ušetříte nemalé náklady na provoz vánočního osvětlení. Spotřebu elektrické energie na jeden obecní vánoční  strom lze přirovnat ke spotřebě jediné 80W žárovky.