Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Vánoční dekorace stolu

07.09.2022 12:00

Krásně nazdobená slavnostní tabule

Hledáte inspiraci jak na krásně nazdobenou slavnostní tabuli? Rádi byste něco krásného, ale zároveň originálního? Pak jste na správném místě! Prozradíme vám pár triků, díky kterým pro vás bude slavnostní dekorace stolu hračka.

Základem každé slavnostní dekorace stolu jsou svíčky, svíčky a zase svíčky. Ať už zvolíte čajové svíčky nebo klasické voskové, určitě nesahnete vedle. S našimi LED svíčkami se navíc nemusíte bát požáru nebo vosku kapajícího ze svíčky na slavnostní ubrus. Vydrží krásné velmi dlouho a díky pravému vosku a pohyblivému plamínku, který věrně imituje mihotavé světlo svíčky, jsou téměř k nerozeznání od těch pravých.

Pokud byste rádi dekoraci stolu doplnili o nějaký ten nevšední a originální kousek, pak se určitě podívejte na naše světelné dekorace. Mezi nejpopulárnější v této kategorii patří skleněné a keramické dekorace, především andělé, stromečky nebo domečky. Pokud máte raději minimalistický design, doporučujeme některou z variant Tria světelných koulí.

Pro ty z vás, kteří si výrobu dekorací všeho druhu vyloženě užívají, máme nabídku světelných řetězů na baterie a širokou škálu drobných dekorací, ze kterých jistě vykouzlíte nádhernou výzdobu.

A teď už jen stačí slavnostní ubrus, případně běhoun nebo organza, a můžeme začít!