Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Světelná dekorace na Halloween

20.10.2020 17:04

I když je Halloween původně americkým svátkem, pomalu ale jistě si získává oblibu také u nás. Vydlabané dýně nejrůznějších podob a tvarů lze doplnit LED voskovými svíčkami, které dekoraci rozzáří bez nebezpečí požáru či kapajícího vosku.

LED voskové svíčky, stejně jako široká škála osvětlení na baterie skvěle doplní jakoukoliv výzdobu. Elegantně a vkusně působí světelná dekorace na slavnostně prostřeného stole, jako vánoční osvětlení nebo kdekoliv v interiéru jako dekorativní prvek.  Díky bateriovému napájení jsou možnosti použití téměř neomezené.

Pokud nejste nadšenými příznivci halloweenské dýňové výzdoby, můžete vytvořit krásnou celoroční dekoraci a LED voskové svíčky či bateriové osvětlení použít také k dekoraci oken. Nadčasová výzdoba, kterou lze snadno doplnit sezónními prvky a vytvořit tak originální vánoční osvětlení okna, ať již v interiéru či exteriéru. Skvělým prvkem světelné výzdoby oken jsou také 3D dekorace na baterie. Andělé, domečky či stromečky, které díky bateriovému napájení snadno umístíte na parapet či zavěsíte na okenní rám.