Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Kvalitní vánoční osvětlení domu

20.07.2022 12:00

Osvětlení domůLED světelné řetězy LED světelné kabely LED světelné krápníky Sady na vánoční strom Světelné motivy LED světelné záclony Solární vánoční osvětlení 3D vánoční dekorace LED pásky Vánoční osvětlení na baterie

 

Jedním z designově nejvýraznějších prvků nejen rodinných domů je bezesporu vánoční osvětlení, které celý dům nádherně prozáří. Vánoční osvětlení může rozjasnit váš domov nejen uvnitř, ale i z venku. Mezi nejoblíbenější prvky vánočního osvětlení, kterým lze ozdobit rodinný dům a jeho okolí, patří světelné řetězy, krápníky a záclony.

Světelné řetězy

Světelné řetězy lze použít k ozdobení vnitřních prostor domu, můžete je umístit do oken či na zábradlí domu. Světelné řetězy je možné použít také pro ozdobení kontur střech či samotných budov, výkladních skříní obchodů apod. Zároveň je to prvek, který se používá k vánočnímu osvětlení stromkůlze s nimi perfektně rozsvítit vánoční stromek doma v obýváku stejně jako ten venkovní na zahradě. Záleží jen na Vás a Vaší fantazii.

Světelné rampouchy - krápníky

Vánoční světelné krápníky dokáží dokonale rozsvítit vchody, terasy, balkóny, zářivým světlem olemují střechy nebo i zábradlí. Dlouhodobě oblíbené jsou i problikávající vánoční krápníky, které svými dynamickými změnami osvětlení přitáhnou pozornost. Kouzelná záplava jemného světla vám umožní se zasnít a vychutnat si tak pravou atmosféru Vánoc. 

Světelné záclony 

Světelné záclony se hodí pro prostorné domy nebo komerční objekty, snadno se s nimi osvětlí velké souvislé plochy. Vyznačují se perfektní svítivostí a díky většímu množství LED je výsledný efekt opravdu jedinečný. I proto patří vánoční světelné záclony mezi neoblíbenější vánoční osvětlení při realizaci větších projektů.

Všechny naše produkty využívají technologii LED. Proto se naše vánoční osvětlení vyznačuje velmi nízkou spotřebu a dlouhou životností. Pokud si tedy nakoupíte vánoční osvětlení u nás, budete šetřit životní prostředí i svoji peněženku.

Vánoční osvětlení udělá radost nejenom Vašim potomkům, ale i Vám samotným. Vždyť světlem umocněná atmosféra Vánoc patří mezi ty nejkrásnější chvíle, které můžeme se svými nejbližšími prožít.