Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Dětský den s tou nejrozzářenější dětskou párty? Máme pro vás tipy našich dekoratérů!

18.05.2023 13:25

Základem každé zahradní párty je světelná girlanda. V sortimentu DECOLED si můžete vybrat z několika variant. Doporučujeme girlandy se systémem EASY FIX a gumovými kabely. Lze je propojovat a prodlužovat podle libosti. Gumové kabely zaručují možnost používat girlandu i desítky let! LED žárovky můžete měnit. Na dětskou oslavu použijete barevné, na letní grilování žluté nebo bílé.

Náš tip: LED světelnou girlandu na deskou párty ozdobte barevnými fábory. Některé z žárovek můžete umístit do papírových lampionů. Na girlandu je také možné zavěsit balónky.

Drobné LED světelné řetězy dotvářejí atmosféru. V DECOLED nabízíme nejrůznější barevné varianty. LED diodami lze nazdobit stůl s dětskými dobrotami nebo nádobu na pití.

Úžasné na dětskou oslavu jsou LED svíčky, a to hlavně pro jejich bezpečnost. Nemusíte mít obavy, že děti svíčky převrhnou nebo se o ně popálí. Přitom naše LED svíčky nerozeznáte od klasické. Jsou z vosku a dají se ovládat jediným dálkovým ovladačem. Po skončení párty je využijete na terase, zahradě nebo doma v interiéru. Svíčky mohou být dobíjecí nebo na baterie.

Děti budou milovat originální LED lampičky ve tvaru zvířátek nebo LED svíčky ve tvaru šišek.

Dárky nemusí být jen zabalené v papíře, ale mohou svítit. K tomu se hodí drobné LED světelné řetězy na baterie s ornamenty, například hvězdičkami. Stačí jen jedním kliknutím zapnout a dárky dostanou úplně nový rozměr. Řetězy pak můžete využívat o Vánocích nebo na Valentýna.

Prohlédněte si naši kolekci LED světelných produktů DECOLED určenou pro dětskou oslavu. Přichystali jsme pro Vás také produkty pro zahradní párty, rozzářenou terasu nebo romantiku v trávě. Užijte si léto venku s nízkoenergetickými LED produkty české společnosti DECOLED.