Jaké vánoční osvětlení vybrat? LED!

Jaké vánoční osvětlení vybrat? LED!

V tomto článku Vám popíšeme, jaké vánoční osvětlení je vhodné pro Vaše účely. Seznamíme Vás s naší nabídkou vánočního osvětlení. Dozvíte se, jaké vánoční osvětlení je vhodné pro venkovní použití, a zároveň Vám představíme nejnovější technologie.

Nevíte jaké LED vánoční osvětlení?

V první řadě je rozdíl, zda hledáte vnitřní nebo venkovní vánoční osvětlení. Pozor na trhu se vyskytují výrobky, které jsou údajně vhodné pro venkovní prostředí, ale mnohdy tomu tak není a špatný výběr může ohrozit Vaši domáctnost. My jsme specializovaný prodejce s několikaletou historií a bohatými zkušenostmi a proto nabízíme spolehlivé LED vánoční osvětlení s inovativními technologiemi.

Vánoční osvětlení venkovní Vnitřní vánoční osvětlení Poradíme s vánočním osvětlením Vánoční dvůr Dobrovíz

Správný výběr je důležitý

Dnešní trh je zaplaven velkým množstvím světelných řetězů, vánočního osvětlení a nejrozmanitějších světel různého původu a charakteru. Jak se tedy ve světě vánočních a slavnostních svítidel orientovat?

Jaké parametry LED vánočního osvětlení jsou důležité?

Bezpečnost IP44Prvořadým kritériem je bezpečnost. Tu sice mnozí obchodníci slibují, ale ne vždy zboží odpovídá daným parametrům. Často tak zákazníci zakoupí v marketech vánoční řetězy pouze pro vnitřní použití s ujištěním, že jej mohou klidně instalovat i na venkovní stromek. V nejhorším případě může vánoční osvětlení způsobit požár. Nezapomeňte, že se jedná o zařízení pod elektrickým proudem.

Gumový kabel

Skutečně bezpečné systémy nabízejí profesionální firmy zabývající se vánoční iluminací a bezpečnost často i laik rozpozná podle gumového kabelu, který garantuje dvojité krytí, a tím se teprve stává bezpečným.  Samozřejmě světelné řetězy určené do exteriérů mohou být instalovány i v interiérech.

LED vánoční osvětlení - srovnáníDalším faktorem je spolehlivost systému. Opět proti běžné nabídce v marketech jsou naše systémy kompaktabilní, propojitelné a vzhledem k novým led technologiím také vysoce odolné a spolehlivé. Pyšníme se inovativním tvarem LED, který maximalizuje rozptyl světla do prostoru. Zároveň jsou naše LED zalepené epoxidovým lepidlem ve vysoce odolné polykarbonátové čepičce. Vánoční osvětlení decoLED je rovněž nabízeno v konstantních barvách, takže můžete přikupovat každý rok a máte jistotu, že se osvětlení nebude barevně lišit.

Když chcete maximální kvalitu a variabilitu, chtějte EASY FIX

Naše společnost nabízí profesionální systém EASY FIX, který je využíván zvláště při profesionální výzdobě, měst, obcí či se pro tento systém rozhodnou někteří spotřebitele právě pro jeho garantované vlastnosti. V tomto systému nabízíme světelné řetězy, světelné dekory a motivy, krápníky a světelné záclony.

Hlavní výhody systému:

 • vysoká svítivost
 • bezpečnost
 • spolehlivost
 • barevná stálost
 • variabilnost - schopnost osvětlit dům, obec, město i obchodní centrum

Pro drobnější osvětlení doporučujeme HOBBY Line

Tyto profesionální systémy umí naše řada výrobků decoLED nahradit stejně kvalitními systémy s drobnějším kabelem tzv. HOBBY LINE. Výhodou jsou menší pořizovací náklady.

 • vysoká svítivost
 • bezpečnost
 • spolehlivost
 • barevná stálost
 • variabilnost
 • úspora elektrické energie
 • spíše pro menší světelné projekty
 • nízké napětí - maximální bezpečnost

LED Vánoční osvětlení s nulovými náklady na provoz? - ano, to je SOLÁRNÍ zdroj energie

solární LED vánoční osvětleníV této řadě nabízíme unikátní novinku - osvětlení využívající solární technologie. Takže můžete osvětlit svůj strom či těžko dostupná místa bez přípojných kabelů a zdarma. Snažíme se každý rok solární led vánoční osvětlení inovovat tak, aby bylo co nejvce použitelné v našich klimatických podmínkách.

Bateriové LED vánoční osvětlení - nyní s časovačem pro dlouhou výdrž

LED vánoční osvětlení na baterieZ této dekorativní řady si mohou vybrat všichni, neboť ji lze využít při velkolepé dekoraci hotelů penzion, ale stejně tak si může každý ozdobit svůj kout, vchod, adventní věnec a vlastně cokoli, co fantazie umožňuje, neboť tato dekorace je využívána celoročně k dekorování váz, jídelních koutů apod. Naše LED vánoční osvětlení je vysoce svítivé, šetrné, úsporné a odolné a spolehlivé.