Tech-Line Balcony - balkónové LED osvětlení

Výprodej
Kód produktu: 45723 Kód výrobce: 5707310457238 Výrobce: SIRIUS
1 139 Kč
941,32 Kč bez DPH
Ks

Unikátní světelná síť, která je vhodná především k osvětlení balkonů. Světelný systém Tech-Line tvoří ucelená řada světelných řetězů a dekorů, které je možné navzájem propojovat a kombinovat.

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Světelná síť z řady Tech-Line od firmy Sirius mají nízkou spotřebu energie a jsou určené pro venkovní  i vnitřní použití. Tento výrobek má kvalitní pevný gumový kabel s dvojitou izolací a má venkovní krytí IP44 . Led diody září teple bílým světlem, které vytváří tu pravou romantickou atmosféru.

Výrobek je vhodný na všechny typy balkonů, lodžií, zábradlí například teras a jiné. Vánoční osvětlení Tech-line lze nechat nainstalované po celý rok. Jeho nádherný světelný evefekt lze využít při večerních letních párty, narozeninových oslavách nebo jen tak pro navození příjemné atmosféry.

Světelný systém Tech-Line tvoří ucelená řada světelných řetězů a dekorů, které je možné navzájem propojovat a kombinovat. Maximální limit zapojených dekorací na jeden zdroj je 100 metrů nebo 4000 LED diod. Máte tak jedinečnou možnost vytvořit světelný systém přesně podle vašich představ.

Je nutné dokoupit zdrojový kabel! Po případě napojit na startovací set.

Technické parametry

Výška v m 0.5
Délka v m 2.5
Vzhled (barva) bílá
Barva LED Teple bílá
Barva kabelu Černá
Délka přívodního kabelu v m 1.5
Typ propojení TECH-LINE
Max. příkon ve W 6.3
Krytí IP44
Napětí 230V

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*