Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Dotazy k vánočnímu osvětlení

LED hadice

15.03.2020 Dotaz na produkt : LED hadice - 1m, teple bílá, 30 diod z kategorie : LED hadice
Dobry den, mel bych dotaz k produktu LED hadice https://www.decoled.cz/svetelny-kabel-1m Je mozne ho spojovat do praveho uhlu nebo ho zalomit do praveho uhlu? Je mozze ho zkracovat dle potreby? Dekuji. S pozdravem Ldislav Fiala
Ladislav Fiala

Vážený zákazníku,

světelné kabely jsou běžně využívány ke konturování např. střech, oken, pergol, ale i různých tabulí či nápisů, ohnutí do pravého úhlu tedy není problém. Nejlépe se s kabelem pracuje v teplém počasí nebo při pokojové teplotě, plast je potom měkčí a tvárnější. 

Zkracování je možné po jednom metru, na světelném kabelu jsou vždy značky v místě, kde je možný řez.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.decoled.cz

dotaz

Dobrý den, chci se zeptat ohledně žárovek, zda jsou součástí balení světelné girlandy a zda tedy stačí přikoupit pouze zdrojový kabel. Děkuji Ludvíková
Marie Ludvíková

Vážený zákazníku,

u produktu GLNX110 nejsou žárovky součástí balení. Venkovní žárovky s paticí E27 můžete zakoupit samostatně u nás v eshopu pod označením LBE27. Na výběr máme z několika barevných variant stejně jako studenou bílou a teple bílou barvu světla.

Žárovkové girlandy s integrovanými žárovkami naleznete pod označením PGX510 opět v různých variantách, zde ovšem nelze žárovky měnit.

Zdrojový kabel je v obou dvou případech nutné objednat samostatně, protože oba dva systémy je možné prodlužovat a propojovat.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.decoled.cz

dotaz

Dobrý den , Chtěl bych se zeptat , potřebuji osvítit párty stan v délce 50 metrů , mám žárovky LED 11W , je tento řetěz vhodný ? Děkuji
Pavel Mach

Vážený zákazníku,

produkt GLNX150 je určen pro žárovky s paticí E27, kdy do každé z objímek můžete použít žárovku s maximálním možným příkonem 15W. Pokud bude girlanda umístěna v exteriéru, musí se jednat o žárovky určené k venkovnímu použití.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.decoled.cz

Vyjasnění poptávky před definitivním objednáním.

Dobrý den po prostudování Vaší nabídky mám zájem o koupi venkovního osvětlení na příští vánoce. Jedná se o vánoční venkovní osvětlení LED pod kódem SLNX 120M a potřebuji potvrdit, který zdrojový kabel je vhodnější zda pod kódem EFACX 11 nebo EFACX 12, který doporučujete ? Dále budu objednávat osvětlení na baterie pod kódem BL15 ke kterému dotaz zatím nemám. Děkuji a jsem s pozdravem Zdeněk Kloss, Mohelnice
Zdeněk Kloss

Vážený zákazníku,

oba typy zdrojových kabelů jsou pro tento produkt vhodné.

Zdrojový kabel s označením EFACX12 má oddělitelný AC/DC můstek (usměrňovač). Tuto funkci využijete v případě, že celková délka světelného systému přesáhne 200 metrů nebo když se jedná o složitější propojení jednotlivých světelných komponentů. V obou případech je třeba zapojení pomocí rozbočovačů a zdroje s oddělitelným AC/DC můskem.

Pokud tedy budete spojovat například pouze dva kusy světelného řetězu v jedné linii, stačí Vám zdrojový kabel s označním EFACX11.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.decoled.cz

vánoční hvězda teple bílá průměr 50 cm

09.01.2020 Dotaz na produkt : LED hvězda na vrchol stromu, pr. 50 cm, teple bílá z kategorie : Vánoční motivy
Prosím o informaci, zda je možné propojit vánoční hvězdu s tímto konektorem na konci řetězu. Děkuji Prusák.
Jiří Prusák

Vážený zákazníku,

hvězda na špičku stromu lze propojit s řetězy systému EasyFIX. Propojit lze pomocí konektoru na řetězu nebo rozbočovače v případě složitějšího propojení více světelných prvků.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.decoled.cz

dotaz

30.12.2019 Dotaz na produkt : Dálkový ovladač na LED svíčky SIRIUS z kategorie : Vnitřní osvětlení
Dobrý den, zakoupila jsem svíčky -Voskové svíčky Sara exclusive -kód. 80016 a v popisu bylo ,že mají časovač.Jenže nevím kde.Na obale je znázorněný ovladač,který asi slouží jako časovač.Chci se tedy zeptat,zda bude fungovat ovladač SIRIUS-kód.10000 na tyto svíčky? S pozdravem Kovářová Simona
Simona Kovářová

Vážený zákazníku,

dálkový ovladač Sirius s označením 10000 je univerzální dálkový ovladač pro všechny výrobky této značky, které jsou kompatibilní. Tato skutečnost je vždy uvedena v popisu produktu nebo poznáte podle obrázku ovladače na obalu výrobku.

Konkrétně u svíček s označením 80016 máte možnost časování i bez dálkového ovladače. Pokud svíčku zapnete posunutím tlačítka na spodku svíčky do polohy ON, svíčka svítí 6 hodin, poté se automaticky na 18 hodin vypne a opět znovu zapne v ten samý čas. Pokud chcete svíčku vypnout dříve než za 6 hodin, je třeba posunout tlačítko do pohohy OFF, svíčka je tím vypnuta a časovač vynulován. Toto funguje téměř u všech svíček značky Sirius.

Další možnosti časování, vypnutí a zapnutí na dálku pak umožňuje právě dálkový ovladač Sirius.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.decoled.cz

reklamace

27.12.2019
Dobrý den, přestal mi svítit LED světelný řetěz,který jsem koupila v září 2018. Zkoušela jsem rady na vašich stránkách a řetěz nesvítí. Můžete mi poradit postup na reklamaci. Děkuji Gerlichová
Markéta Gerlichová

Vážený zákazníku,

pokud ani rady na našich stránkách nepomohly, bude třeba doručit nám produkt k reklamaci na níže uvedenou adresu buď přepravní balíkovou službou nebo osobně:

DECOLED s.r.o.

Kladenská 37

252 61 Dobrovíz

K reklamaci prosím využijte reklamační formulář, který zasíláme jako přílohu emailu s informací o expedici objednávky, přílohou tohoto emailu je i daňový doklad.

Zboží prosím zašlete pečlivě zabalené tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy, do zásilky vložte reklamační formulář nebo průvodní dopis, kde uvedete závadu výrobku, kontaktní údaje a případně další důležité informace k vyřízení reklamace, kopii daňového dokladu nebo alespoň jeho číslo tak, abychom mohli v našem systému dohledat.

Reklamace vyřizujeme ve zkrácené lhůtě, maximálně do týdne by mělo být vše vyřešeno. V případě komplikace nebo složitějšího řešení Vás kontaktujeme a společně se domluvíme na dalším postupu a vhodném řešení. Více informací naleznete v sekci Reklamace.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.decoled.cz

Dálkový ovladač ke svíčkám

12.12.2019 Dotaz na produkt : Dálkový ovladač na LED svíčky SIRIUS z kategorie : Vnitřní osvětlení
Je tento ovladač kompatibilní se svíčkami 80031 a 80032?
Dita Sedláčková

Vážený zákazníku,

pro všechny produkty Sirius, které podporují dálkové ovládání, je k dispozici pouze jeden typ dálkového ovladače, který naleznete pod označením 10000. Pro svíčky 80031 a 80032 lze tento dálkový ovladač použít.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.decoled.cz

Osvětlení domu

Dobrý den, chtěla bych osvětlit 21 m střechy domu. Tak jako to máte na obrázku u produktu IFN0309, LED světelné krápníky. Jak se tento produkt spojuje a kolik bych musela objednat? Je třeba přívodní kabel objednat zvlášť? A ještě by mě zajímalo, jestli nemáte i nějaký systém úchytek ke střeše (popř. k okapu). Děkuji předem za Vaši odpověď. Koubková
Jana Koubková

Vážený zákazníku,

produkty řady EasyFIX se propojují jednoduše šroubovacími konektory, kterými jsou jednotlivé světelné segmenty zakončeny. Zdrojový kabel je vždy nutné objednat zvlášť. 

LED světelné krápníky IFN0309 měří 3 metry, pokud tedy potřebujete osvětlit 21 metrů v jedné linii, budete potřebovat 7 balení světelných krápníků a jeden zdrojový kabel.

Možnosti uchycení jsou různé, vždy dle konkrétních možností. Lze připevnit k podbití nebo k okapu, použít šroubovací očka či háčky, ocelové lanko, plastové stahovací pásky nebo např. hromosvodové svorky.

 

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.decoled.cz

Potřebujete poradit?

721 22 11 22
e-shop 8:00 - 16:00
Přidat dotaz do poradny
*
*
*